Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kimyasallar veri girişi

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Taşdemir

Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

Kimyasalların envanteri ve kontrolü hakkında yönetmelik ile ilgili sadece kimyasal madde üreten ve ithal edenler mi kimyasal veri girişine bu kimyasalları bildirecek ve bu kimyasalların neler yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim..

2. Zeynep Şenel

Zeynep Şenel CMNet Üyesi

3. Derya Efe

Derya Efe CMNet Üyesi

Ben geçen yıl yapmıştım. Hatırladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Aslında biraz kurcalayınca siz de çözebilirsiniz kolaylıkla.

Kimyasallar veri girişi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tesis içi depolanan kimyasallar

İşletmede depolanan kimyasallara karşı nasıl bir önlem alınabilir?Hidrojen peroksit,asetik asit ve kostiğin aynı yerde bulunması bir tehlike teşkil edermi?İş güvenliğine göre nasıl bir yol izlenebilir?
  2. Kimyasal Veri Girişi

Merhaba arkadaşlar, işe yeni başladım ve direk önüme kimyasal veri girişi firma kaydı ve sonrası bildirimler geldi, benim sizden istediğim yardım ben firmanın OTİM, SEVESO, Ömrünü Tamamlamış Araçlar, Kimyasal Madde Envanter ve Güvenlik Bildirim Sistemine dahil olup olmadığını nasıl anlayacağım, sistemleri ilk defa gördüğümden dolayı yabancılık çekiyorum ve klavuzlara baktığım zamanda pek...
  3. e izin girişi

arkadaşlar e izin sistemine giriş yapılmıyor bi sorun var, bilgisi olan varmı acaba?bakanlıktan kimseyede ulaşamadım...
  4. Ambalaj atıkları veri sistemi

Tat lİsansli fİrmalar ambalaj atiklari verİ sİstemİnİ aylik bİldİrİmlerİ nasil yapar? 8b ve 8c nedİr? Verİler onaylandiktan sonra mi Çiktisi alinip, İl mÜdÜrlÜĞÜne gÖnderİlİr?
  5. Ambalaj atığı veri girişi ve çıkışı

arkadaşlar toplama ayırlma ve geri dönüşüm lisansı olan bir firmada yeni işe başladım daha önceki mühendis arkadas sisteme 2011 yılı boyunca hiç giriş yapmamış 1 hafta içinde girişleri yapmam gerekiyor dikkat edeceğim hususları yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler