• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kimyasallar veri girişi

Ömer Taşdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Kimyasalların envanteri ve kontrolü hakkında yönetmelik ile ilgili sadece kimyasal madde üreten ve ithal edenler mi kimyasal veri girişine bu kimyasalları bildirecek ve bu kimyasalların neler yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim..

Merhabalar,
Kimyasalların Envanteri Yönetmeliği Veri Girişi ile ilgili nasıl bir çalışma yapılmalıdır, bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
yönetmeliği okudum. :)
Uygulaması ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Ben geçen yıl yapmıştım. Hatırladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Aslında biraz kurcalayınca siz de çözebilirsiniz kolaylıkla.