Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kirlenmiş ortamların iyileştirilmesi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Batuhan Taşdan tarafından paylaşıldı.

1. Batuhan Taşdan

Batuhan Taşdan CMNet Üyesi

risk tayin yöntemleri hakkında slayt yada word dosyası paylaşabilecek olann varmı

Kirlenmiş ortamların iyileştirilmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ötrofikasyon ile Kirlenmiş Bir Göl Nasıl Temizlenir?

Ötrofikasyon Tanımı Ötrofikasyon; yüzeysel su kaynaklarına giren besi maddelerinin artmasına bağlı olarak bu su kaynaklarında mikroskobik bitki ve alglerin aşırı derecede çoğalmasıyla su kalitesinin bozulması, su kaynağının doğal ömrünün ve kullanım olanaklarının azalması, hatta tamamen yok olması olarak tanımlanabilir . Ötrofikasyon doğal bir süreçtir ; ancak insan faaliyetleri sonucu su...
  2. Kirlenmiş alanların kompostlaştırma teknigi ile bioremediasyonu

Kirlenmiş alanların kompostlaştırma teknigi ile bioremediasyonu konusunda bana yardımcı olurmusunuz!!! pek bi bilgi bulamadım pazartesi ise odevim var :(
  3. Toprak Kirliliginin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı kirlenmiş sahalar yönetmeliği

8 haziran da beyanlar başlıyor beyanlar ile ilgili ne yapılacak. Çalışma yapan veya konuya hakım olan arkadaşlar bilgileri ile bizi aydınlatırsan sevinirim.
  4. Kirlenmiş ortamların iyileştirilmesi

Kirlenmiş ortamların iyileştirilmesi dersi risk tayin yöntemleri hakkında yardım edebilecek olan var mı?
  5. Çalışanların patlayıcı ortamların tehlikelerinden korunması hakkında yönetmelik

Bugünkü resmi gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize.