Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırma elemetesisi ve asfalt plent tesisi proses akım şeması

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Uğur Firez tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Kırma eleme tesisi ve asfatl plent tesisi ile ilgili izin alanınız var mı bana proses akım şeması lazım. Yardımcı olabilecek varsa sevinrim.

İyi çalışmalar.

2. Özge Kılıç

Özge Kılıç CMNet Üyesi

işine yarayabilir

Ekli Dosyalar:

bll_2081 ve Uğur Firez bunu beğendi.
  3. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

Teşekkürler Özge Hanım

Özge Kılıç bunu beğendi.
  4. Özgür Anaç

Özgür Anaç CMNet Üyesi

Bir de buna bakın isterseniz..Tabi konkasörün tipine göre değişiklik gösterecektir prosesler..Buna dikkat etmelisiniz..

Ekli Dosyalar:

5. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

Teşekkürler Özgür Bey,

6. Fatih Güneş

Fatih Güneş CMNet Üyesi

7. OSMAN EROĞLU

OSMAN EROĞLU CMNet Üyesi

Uğur bey ben bir firmamız için iş akım şeması ve proses özeti hazırlamıştım. umarım işinize yarar.

iyi çalışmalar..

Ekli Dosyalar:

cordial bunu beğendi.
  8. Fatih Güneş

Fatih Güneş CMNet Üyesi

teşekkürler osman bey

Kırma elemetesisi ve asfalt plent tesisi proses akım şeması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  2. ÖTA İş Akım şeması ve Proses Özeti

Arkadaslar merhaba, Bana öta için iş akım şeması ve proses özeti lazım. En azından iş akım şeması olursa çok sevinirim. Teşekkürler
  3. Asfalt Plent Tesisi Çed Kapsamındaki Yeri

Asfalt Plent Tesislerinin Çed kapsamındaki yeri nedir? Ek1 ve Ek2 de yerini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  4. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  5. Tat tesisi ve vaziyet planı ile iş akım şeması proses özeti

Herkese merhaba, tat tesisi için vaziyet planı ile iş akım şeması ve proses özeti hazırlamaya çalışıyorum elinizde örnek var mı acaba? (Yapılmış hali) İş akım şeması ve proses özeti tat lar için yapılmasa olur mu acaba?