Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kısa film Çalışması - Yüzüklerin Beyefendisi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar izlemeyenler için tavsiye ederim. Hoş bir kısa film çalışması olmuş.

http://vimeo.com/18210852

Kısa film Çalışması - Yüzüklerin Beyefendisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Özel Atıklara Kısa Bakış

Özel atıkları kısaca anlatan çok değerli bir sunum. Prof. Dr. Ertugrul ERDIN hocamıza teşekkür ediyoruz. Sunumu [COLOR=Red]BURADAN indirebilirsiniz.
  2. Çevre ve İsg Kısa Eğitim Dökümanı

Arkadaşlar ekte hazırlamış olduğum eğitim notu mevcuttur. Faydalı olacağını düşünüyorum.
  3. Kısa film ve animasyonlar

ödüllü-ödülsüz, dikkatinizi çeken, beğendiğiniz ya da faydalı bulduğunuz tüm kısa film ve animasyonları burada paylaşırsanız çok sevinirim!:) şimdiden teşekkürler... WeJQx9n5GPw -a6Pe1ovKHg M27Rq_Q7nWA rn0y_SrMLhg
  4. Sürdürülebilir yaşam film festivali ankara'da

2008 yılından bu yana bir kez Kalrskorona-İsveç ve üç kez İstanbul'da gerçekleştirilen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Ankara'ya geliyor. 24 filmi ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturacak olan Festival 11-14 Nisan tarihleri arasında Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 11 Nisan saat 19.00'da Özgürlük Tohumları filmi ile başlayacak olan festival, filmlerin yanısıra dans...
  5. En iyi film replikleri

Bir film tutkunu olarak hafızalara kazınmış sahneleri burada videosuyla beraber paylaşalım istedim. Benim ilk videom JOKER'e ait; Yüzündeki yaraların nasıl olduğunu anlatıyor. 3x3o7nNgUhQ Adamın bu hali bile benden daha çekici ama neyse :)V for Vendetta UEzlA02wlI8''Şehrin Azizleri'' İzleyen bilir güzel filmdir ve işte final sahnesi zt1nE5TLxr4