Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kısa film ve animasyonlar

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ödüllü-ödülsüz, dikkatinizi çeken, beğendiğiniz ya da faydalı bulduğunuz tüm kısa film ve animasyonları burada paylaşırsanız çok sevinirim!:)
    şimdiden teşekkürler...
    WeJQx9n5GPw
    -a6Pe1ovKHg
    M27Rq_Q7nWA
    rn0y_SrMLhg

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

aşk bazen çaba ister
    head over heels:asik:
    eMJ4fTb6K1o
    ve
    paperman
    -sAdjMZJ3WU

3. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

DCkbfyk6XGc
    Bu bir klip olarak ekliyorum a-ha grubu bu kısa videoyu kliplerine ekleyerek biraz üzerinde düzenleme yapmışlar ve kısaltmışlar
    ayrıca bu kısa film ödüllüdür ve klipteki ilk çıkan mısralar damardandır.

4. superjax

superjax CMNet Üyesi

Açık kaynak yazılımların kralı Blender Foundation tarafından Blender ile hazırlanmış bilim kurgu kategorisinde süper bir animasyon film.
    R6MlUcmOul8

5. superjax

superjax CMNet Üyesi

Açık kaynak yazılımların kralı Blender Foundation tarafından Blender ile hazırlanmış sevimli bir kısa animasyon film Big Buck Bunny
    YE7VzlLtp-4

Noyan Temuçin ve Temel Atik bunu beğendi.
  6. superjax

superjax CMNet Üyesi

Noyan Temuçin bunu beğendi.
  7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

f-QJpiH9NlM

uy0HNWto0UY

A-rEb0KuopI

8. Tuba Güneşli

Tuba Güneşli CMNet Üyesi

9. silinebilir üye

silinebilir üye CMNet Üyesi

bu konuya bakıcam çizelim

10. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

head over heels
    sJxkgTYELAo

tune for two
    MYw8HjN21bk

12. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Kısa film ve animasyonlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mesleki animasyonlar

3 Boyutlu Kanalizasyon Sistemi Videosu Hazırlayan arkadaşa teşekkür ediyoruz. Gerçekten faydalı bir çalışma yapmış. [media] Çökeltim havuzları genel olarak nasıl çalışır öğrenmek isteyenler için faydalı bir animasyon. [media] Üç Boyutlu Havalandırma Havuzu Havalandırma havuzu nasıl çalışır merak edenler izlesin bence. [media] 3 Boyutlu Damlatmalı Filtre Videosu Damlatmalı filtenin...
  2. Kısa film Çalışması - Yüzüklerin Beyefendisi

Arkadaşlar izlemeyenler için tavsiye ederim. Hoş bir kısa film çalışması olmuş. http://vimeo.com/18210852
  3. Çevre ve İsg Kısa Eğitim Dökümanı

Arkadaşlar ekte hazırlamış olduğum eğitim notu mevcuttur. Faydalı olacağını düşünüyorum.
  4. Sürdürülebilir yaşam film festivali ankara'da

2008 yılından bu yana bir kez Kalrskorona-İsveç ve üç kez İstanbul'da gerçekleştirilen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Ankara'ya geliyor. 24 filmi ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturacak olan Festival 11-14 Nisan tarihleri arasında Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 11 Nisan saat 19.00'da Özgürlük Tohumları filmi ile başlayacak olan festival, filmlerin yanısıra dans...
  5. En iyi film replikleri

Bir film tutkunu olarak hafızalara kazınmış sahneleri burada videosuyla beraber paylaşalım istedim. Benim ilk videom JOKER'e ait; Yüzündeki yaraların nasıl olduğunu anlatıyor. 3x3o7nNgUhQ Adamın bu hali bile benden daha çekici ama neyse :)V for Vendetta UEzlA02wlI8''Şehrin Azizleri'' İzleyen bilir güzel filmdir ve işte final sahnesi zt1nE5TLxr4