Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Kişisel koruyucu donanımların işyerlerinde kullanılması hakkında yönetmelik

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

02 Temmuz 2013 Tarihli Resmi Gazete

Sayı: 28695

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından:

KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLARIN İŞYERLERİNDE KULLANILMASI HAKKINDA YÖNETMELİK

Ayşegül Öner Albayrak bunu beğendi.
  2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Yönetmelik ve Ekleri

Kişisel koruyucu donanımların işyerlerinde kullanılması hakkında yönetmelik konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kişisel Koruyucu Ekipman Matrix

merhaba arkadaşlar ; özellikle şantiyelerde kişisel koruyucu ekipmanların çalışanlara teslim edilmesi, hangi çalışana hangi kişişel koruyucu ekipmanın verileceği çok önemlidir. her çalışana mutlaka ekipmanlar yazılı olarak zimmetlenmelidir. bunlarla ilgili örnek zimmet formu ve KKE nasıl belirleneceği ile ilgili formları ekliyorum. umaraım faydalı olur. iyi çalışmalr.
  2. Kişisel Koruyucu Donanımlarında EN Standartları

Sayın arkadaşlar merhabalar, Kişisel Koruyucu Donanımlarında EN Standartları 'nın yüksek çözünürlükteki resmini uzun zaman aradım bulamadım. İş başa düşüncede uygun bir resmi büyütüp çözünürlük ve yazılarını düzelttim. Umarım herkese faydalı olur.
  3. Kişisel Koruyucu Donanımların Kategarizasyon Rehberine Dair Tebliğ

11.03.2012 tarihli Kişisel Koruyucu Donanımların Kategarizasyon Rehberine Dair Tebliği ve Ekler'i
  4. Işyerlerinde işin durdurulmasina dair yönetmelik

30.03.2013 tarihli resmi gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize.
  5. Yürürlükte Kişisel koruyucu donanımlar teknik komitesinin oluşumu ve görevlerine dair tebliğ

Kişisel Koruyucu Donanımlar Teknik Komitesinin Oluşumu ve Görevlerine Dair Tebliğ Resmi Gazete Tarihi: 15.08.2013 Resmi Gazete Sayısı: 28736 Amaç:Bu Tebliğin amacı, Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği hükümlerinin uygulanması konusunda teknik komite oluşturulması ve bu komitenin çalışma usul ve esaslarını belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi