Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kişisel profilleriniz

Konu, 'Site Kullanım Kılavuzu' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın üyeler,

Üyelerin birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri, gerektiği zaman doğru insanlara ulaşabilmeleri adına profillerinizde bazı geliştirmeler yaptık. Sizde lütfen profil ayarlarınızı yaparak bizlere katkıda bulununuz.

Profil ayarlarınıza menüden kişisel detaylar bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
    aa.png
    Bu ayarlara geldiğiniz zaman aşağıda listede belirtilen bölümlerde değişiklikler yapabileceksiniz. Bu bilgileri girdiğiniz zaman Profilinizde Hakkımda sekmesinde gözükecektir. Bilgiler girilmez ise herhangi bir şekilde çıkmayacaktır.

Ad Soyad
    Meslek
    Üniversite
    Çalıştığınız Firma / Kurum
    Firma / Kurum Web sayfası
    Kariyer Hedefleri
    İş Deneyimleri
    Sertifika Bilgileri
    Yabancı Diller
    Bilgisayar Deneyimi
    Kulüpler / Dernekler
    İlgi Alanları / Hobiler

Bilgiler girildikten sonra ki hali için Fatih Özcan profilimi ziyaret ederek hakkımda sekmesine tıklayabilirsiniz. Ekran görüntüsüde altta yer almaktadır. Lütfen sizlerde sizleri tanıyabileceğimiz şekilde profil düzenlemeleri yapınız..

profil.png

2. Eagle

Eagle CMNet Developer

3. Eagle

Eagle CMNet Developer

Güncelleme:
    Yakında üye profil duvarınızda yenilikler getirmeyi ve iyileştirmeyi düşünüyoruz. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse;

Duvarınızda video paylaşabileceksiniz. Örnek: Forumdaki gibi.
    Duvarınızda fotoğraf paylaşabileceksiniz. Örnek: Forumdaki gibi.
    Duvarınıza kapak fotoğrafı yükleyebileceksiniz. Örnek: Üst mesajımdaki gibi.
    Duvarınızda anlık durum da bildirebileceksiniz. Örnek: Admin şu an çok mutsuz veya Admin şu an çok hasta :(
    Yer bildirimi yapabileceksiniz + isterseniz arkadaşlarınızı da etiketleyebileceksiniz. Örnek: Admin şu an Fatih Özcan ve 3 kişiyle daha birlikte Kadıköy'de. Harita da çıkacaktır konum bilgisi olarak.

4. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Admin niye hasta oluyor yahu. :) Admin bize video hazırlasın o videoda da konuşsun. Davudi sesli Admin:)

5. Eagle

Eagle CMNet Developer

Evet ona devam edeceğim inş. :) Tabii vakit buldukça artık. Ayrıca çok teşekkür ederim :tskler:

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hangisi güzel acaba bu mu yoksa diğeri mi...

profil-kapak-eagle.png

7. Fatih Özcan

8. anil.topal

anil.topal CMNet Üyesi

Bence ilki olsun ikincisi facebook gibi .. Ayrıcalık önemli şahsi fikrim ..

9. Eagle

Eagle CMNet Developer

Birinci olanı şu an yaptım profilimde. Sanırım daha güzel durdu.

10. Eagle

Eagle CMNet Developer

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

12. Eagle

Eagle CMNet Developer

Rica ederim.

Buradan gizliliği de ayarlayabilirsiniz;

http://www.cevremuhendisleri.net/hesap/gizlilik

"Profil kapağını görüntüle:"
    • Tüm ziyaretçiler
    • Üyeler
    • Sadece izlediğiniz yani takip ettikleriniz
    Belirlemenize göre ilgili(ler) görebilir veya göremez.

13. Tijen Canişcioğlu

Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

Fatih bey merhabalar,
    Biraz önce Melih beye aktarmıştım. Biz üyelerin forumda mesaj yazabilmeleri için .... adet mesaj yazmaları mı gerekiyor? Bu sabah bir bilgi paylaşmak istedim meslektaşlarımla, mesaj yazamadım. Size mesaj yazmak istedim yazamadım. En sonunda Melih beyin bir paylaşımının altına yazdım. Baktım yardım alabileceğim bir link var mı diye bulamadım. Böyle bir uygulamanın nedeni nedir acaba? Önemli bir paylaşımda bulunmak istesek ... adet mesaj yazmak mı gerekiyor? :)

14. Eagle

Eagle CMNet Developer

Özel mesajları kullanabilmeniz için forumda en az 100 tane mesaj yazmanız gerekiyor.

15. Fatih Özcan

Tijen hanim merhaba,

Oncelikle bu tarz kısıtlamaları hic sevmedigimi bilmenizi isterim. Sebebine gelincede maalesef meslektaslarimiz tum paylasimlarini ozel mesaj yoluyla gerceklestiriyor, boyle oluncada forumda aktivite ciddi anlamda düşüyor ve sorulan sorular sadece soru olarak kaliyor. Bana da ozel mesaj yoluyla onlarca soru geliyor uzulerek soyluyorum ki aldigim karar geregi bir cogunu cevapsiz birakiyorum ve foruma yonlendiriyorum.

16. Tijen Canişcioğlu

Neden böyle bir şeye gerk duydunuz acaba? Özel mesaj değil bir konu açıp mesaj yazmak istemiştim. Daha önce yazabiliyordum yanlış hatırlamıyorsam.

17. Eagle

Eagle CMNet Developer

Özel mesajlardaki aktivite oranı, foruma göre %80 daha fazla. 2008 - 2015 forumdaki toplam mesaj sayısı; 85150... Halbuki bu rakamın şu an 1 milyondan fazla olması gerekiyordu.

Konu açabilirsiniz onda bir engel yok.

18. Tijen Canişcioğlu

Ben konu açamadım sanırım. neyse, teşekkür ederim.
    iyi çalışmalar

19. Eagle

Eagle CMNet Developer

Konu açmak çok basit.

konuacmak.png

20. Tijen Canişcioğlu

Teşekkür ederim Fatih bey. :)

Kişisel profilleriniz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kişisel koruyucular

Merhaba, Çalışanların kullandıkları koruyucu gözlükler için şu malzeme kullanışlıdır iş sırasında terletme yapmaz diyebileceğiniz malzeme türünden gözlükler ve çelikten yapılmış ayakkabılar dışında daha rahat ve ayrıca koruyucu olarak kullanılabilecek ayakkabılar piyasada mevcutmudur?
  2. Kişisel Koruyucu Ekipman Matrix

merhaba arkadaşlar ; özellikle şantiyelerde kişisel koruyucu ekipmanların çalışanlara teslim edilmesi, hangi çalışana hangi kişişel koruyucu ekipmanın verileceği çok önemlidir. her çalışana mutlaka ekipmanlar yazılı olarak zimmetlenmelidir. bunlarla ilgili örnek zimmet formu ve KKE nasıl belirleneceği ile ilgili formları ekliyorum. umaraım faydalı olur. iyi çalışmalr.
  3. Kişisel Koruyucu Donanımlarında EN Standartları

Sayın arkadaşlar merhabalar, Kişisel Koruyucu Donanımlarında EN Standartları 'nın yüksek çözünürlükteki resmini uzun zaman aradım bulamadım. İş başa düşüncede uygun bir resmi büyütüp çözünürlük ve yazılarını düzelttim. Umarım herkese faydalı olur.
  4. Kişisel gelişim u(a)zmanı

“Uzman” sözlükte, “alanında yeterliliği belgeyle ispatlanmış kişi-şahıs olarak” tanımlanıyor. İlk defa ülkemizde kullanılmıştır “kişisel geişim uzmanı” tabiri. Belgesiz uzmanlık nasıl oluyorsa, sayısız kişisel gelişim uzmanı var piyasada. Allah aşkına o kadar kitap ve seminere gidiyoruz, hiç sordunuz mu kendinize? Ne demek kişisel gelişim uzmanı? Bu yazıyı yazmayacaktım. Ancak bu tabiri ilk...
  5. Kişisel gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...