Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kitap

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Merve Alkan tarafından paylaşıldı.

1. Merve Alkan

Merve Alkan CMNet Üyesi

Masters,G.M,Introductıon to Envıronmental Engineering and Science Third edition(2008) kitabı nerden bulablirim???

2. Tolga Kelesli

Tolga Kelesli CMNet Üyesi

3. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Ekli Dosyalar:

4. Merve Alkan

Merve Alkan CMNet Üyesi

Cevap: Kitap

Teşeekkür ederim bu kitap bana ders için lazım herhangi bi yerden temi edebilme şansım yok mu kitap biçiminde?

5. Merve Alkan

Merve Alkan CMNet Üyesi

Cevap: Kitap

Aradığım bu Tolga Bey thırd edıtıon

Kitap konusuna benzer içeriklerimiz
  1. e-kitap

arkadaslar bu kitabın pdf si internete düstü mü?aradım ama gözüme carpmadı.yardımcı olursanız sevinirm.
  2. Kitap önerileriniz

Merhaba arkadaşlar, Bazen kitap okuma ihtiyacı hissettiğimde ya da elimdeki bitmeye yaklaştığında sıraya ne koysam diye düşünürüm hep. İnternetten araştırmanın yanı sıra takip ettiğim bazı programlardan da notlar alıyorum isimler hakkında. Bununla birlikte meslektaşlarımın da okudukları kitapları bilmek isterim ve bu kitapların içeriğiyle ilgili kısa bilgi verebilirlerse çok daha güzel olur...
  3. Kitap

Atıksu Arıtımı ile ilgili SAMSUNLU ve İZZET ÖZTÜRK ün kitaplarından başka kitap bilen var mı? Varsa nasıl temin edebiliriz?
  4. Kitap

herkese merhabalar mesleki açıdan bizlere yardımcı olacak yol gösterecek hangi kitapları kütüphanemizde bulundurmalıyız?
  5. Termodinamik kitap

Arşivde olan bir kitap sunum şeklinde öğrenci arkadaşlara yardımcı olması dileğiyle