• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kml uzantısı hk.

matrose8989

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
havuz ve arıtım
e-Çed muafiyet başvurusu için bir sitenin yerini google eart da işaretleyip farklı kaydedip kml uzantılı olarak kayıt ediyorum. Kapatıp tekrar açtığımda ben görebiliyorum yerini hatta e-çed sisteminde kırmızı dörtgen olarak yerini görebiliyorum fakat karşıdaki çok saygıdeğer hanımefendi (!) bunu göremiyormuş. Nasıl kayıt yapabilirim başka bana yardımcı olabilir misiniz??

Klasörleme sistemini doğru yapıyor musunuz Google earth te? Klasör oluşturun çizdiğiniz her şeyi bu klasör içine atın, klasöre sağ tıklayarak farklı kaydet yapın. KML yerine KMZ daha iyi olabilir, hem boyutuda küçülür dosyanın..

bakanlığa mail attım onlar görebildiklerini söylediler şimdi, müdürlükteki göremiyorsa bize mail atsın dediler :) öyle diyeceğim valla arayıp

:):) valla bazıları e-çed e gerek kalmadan veriyorlar yazıyı bazıları böyle uğraştırıyor kardeşim yönetmelikte yazıyor 200 konutun altındaki siteler falan çed den muaftır kapsam dışıdır diye sen hala uğraştırıyorsun