• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Koi test kitleri

G. Hersanlioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Veolia Çanakkale Entegre Katı Atık Yönetim Projesi
Merhabalar,
Endüstriyel atık su arıtımı sonrasında KOİ analizi için kullanılan hazır test kitlerini hangi kodla geçici depolamaya alabiliriz?
16 05li kodlardan biri sanırım ama emin olamadım, bilen var mıdııır?

Kit ambalajının üzerinde tehlikeli madde amblemi var mı (turuncu zemin üzerine siyah baskılı kafatası X harfi falan) varsa ona göre araştırmaya devam et yoksa tehlikesizdir. tasnif etmek sonraki iş, derim.
Bir de atık kitleri, atık su arıtma işlemlerin olduğu 19 08 ve 19 09 uncu bölümlerin altında ararsan daha uygun olur.

Kitleri "16 05 06 Laboratuvar kimyasalları karışımları dahil tehlikeli maddelerden oluşan ya da tehlikeli maddelerden oluşan kimyasallar" olarak göndermiştim. Bir sıkıntı yaşamadım.