Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Koku ölçümü

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında gizemmkk tarafından paylaşıldı.

1. gizemmkk

gizemmkk CMNet Üyesi

arkadaşlar, gıda firması (sebze ve meyve haşlama) için koku şikayeti üzerine bir koku ölçümü yapıldı, çıkan değere göre (6020 kb/m3) bir kontrol tedbiri alınması sonucu çıktı. Konu ile ilgili şuan sadece bir firmayla görüştüm sprey sistemi gibi birşey kuruyolarmış, buda 5000 eurolara kadar çıkıyor fiyatı.
    bu konu ile ilgili bir bilgisi olan nasıl bir sistem kurulması gerektiği konusunda yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.
    şimdiden teşekkürler.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

3. Korhan Pekyalçın

Korhan Pekyalçın CMNet Üyesi

Gizem Hanım Merhaba;
    Koku giderimi için sistemler kuruyoruz. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ( Hasan HASKUL : 0532 364 47 99 ) telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca http://www.hmhdanismanlik.com.tr internet adresinden de firmamızı inceleyebilirsiniz.

Koku ölçümü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tavukçuluk sektöründe koku problemi

Özellikle tavukçuluk vb. hayvancılık alanlarında, sektörden kaynaklanan koku problemi için ne önerirsiniz ? Ayrıca oluşan katı atıkların bertarafı için nasıl bir yol izlemeliyiz ? Selamlar...
  2. ötl tesisinde koku değerleri ne olmalıdır?

ötl tesisinde koku değerleri ne olmalıdır?
  3. Koku problemi

arkadaslar gıda üretimi yapılan firmalarda koku önleyici tedbir almak için bildiğiniz aktif karbon filtreleri yapan firmalar var mı? ben netten araştırdım biraz ama hep atıksu için firmalar çıkıyo daha önce bu öalışmayı apan arkadaslar yardımcı olabilir mi acaba?
  4. Rendering Koku Filtreleri

Merhaba arkadaşlar, elinde koku filtreleriyle ilgili dökümanı olan var mı? Filtrem 25000 m3/saat hava temizleme kapasiteli fakat detaylı bir açıklama yapamıyorum. Elinde koku filtrelerinin çalışma prensibi ile ilgili döküman olan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevinirim.
  5. Kanalizasyondan gelen koku problemi

Merhaba; ben çevre mühendisliği öğrencisiyim.Oturduğum yerde sokaktaki kanalizasyon sisteminden geldiğini düşündüğüm bir koku problemi var.Belediyeyi aradığımda koku için yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Bu kokunun giderilmesi belediyede görevli çevre mühendisinin sorumluluğumudur?Koku giderimi için neler yapılabilir?bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler..