Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Koku problemi

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Ademnba tarafından paylaşıldı.

1. Ademnba

Ademnba CMNet Üyesi

arkadaslar gıda üretimi yapılan firmalarda koku önleyici tedbir almak için bildiğiniz aktif karbon filtreleri yapan firmalar var mı? ben netten araştırdım biraz ama hep atıksu için firmalar çıkıyo daha önce bu öalışmayı apan arkadaslar yardımcı olabilir mi acaba?

2. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

www.ferkos.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ali Bey sitemizin firma tanıtımları adlı bölümünde firmanızın tanıtımını yaparsanız daha etkili reklam olur kanısındayım.

4. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

teşekkür ederim Fatih bey çözüm sunmak istiyorum ama izlediğim yöntem sanırım yanlış

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ali bey öncelikle ilgili yerde firmanızın tanıtımını yapın lütfen, ürünlerinizden, hizmetlerinizden ve referanslarınızdan bahsedin. iletişim bilgilerinizi yazarak.

Daha sonra ilgi alanlarınızda üyelerimize destek olurken.. .. ürünümüz bu işi yapmaktadır diyerek yönlendirmeler daha doğru olacaktır :)

Ahmet Ecevit bunu beğendi.
  6. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

Alakanıza çok teşekkür ederim. Firma tanıtım kısmını bulabildim ve sanıyorum birşeyler yapabildim. Bir bakıp fikir verebilirseniz çok sevinirim. Bizler endüstriyel boyutta sulu baca filtreleri ve Biyolojik baca filtreleri üreten firmayız. Sizin gibi değerli dostlarımız bizlere verdikleri fikirler ile yaptığımız argeler de Dünyanın ilk başarıya ulaşmış ramöz filtresini yapabildik desteklerinizi beklemekteyiz. Bu destek fikri bazda şimdiye kadar kanayan yara haline gelmiş ve çözümü için büyük paralar harcanmasına rağmen tam manasıyla başarılamamış prosesler olmasını umut ederim. Bu tür prosesler üretkenlik açısından bizleri teşviki mesaiye zorlar ve bizler de birşeyler yapabilmenin mutluluğunu yaşarız. Bu konular ile ilgili hatrı sayılır büyük denecek referaslarımız mevcut. Selamlar...