Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Koku problemi

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Ademnba tarafından paylaşıldı.

 1. Ademnba

  Ademnba CMNet Üyesi

  arkadaslar gıda üretimi yapılan firmalarda koku önleyici tedbir almak için bildiğiniz aktif karbon filtreleri yapan firmalar var mı? ben netten araştırdım biraz ama hep atıksu için firmalar çıkıyo daha önce bu öalışmayı apan arkadaslar yardımcı olabilir mi acaba?
   
 2. Ali Çarboğa

  Ali Çarboğa CMNet Üyesi

  www.ferkos.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.
   
 3. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Ali Bey sitemizin firma tanıtımları adlı bölümünde firmanızın tanıtımını yaparsanız daha etkili reklam olur kanısındayım.
   
 4. Ali Çarboğa

  Ali Çarboğa CMNet Üyesi

  teşekkür ederim Fatih bey çözüm sunmak istiyorum ama izlediğim yöntem sanırım yanlış
   
 5. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Ali bey öncelikle ilgili yerde firmanızın tanıtımını yapın lütfen, ürünlerinizden, hizmetlerinizden ve referanslarınızdan bahsedin. iletişim bilgilerinizi yazarak.

  Daha sonra ilgi alanlarınızda üyelerimize destek olurken.. .. ürünümüz bu işi yapmaktadır diyerek yönlendirmeler daha doğru olacaktır :)
   
  Ahmet Ecevit bunu beğendi.
 6. Ali Çarboğa

  Ali Çarboğa CMNet Üyesi

  Alakanıza çok teşekkür ederim. Firma tanıtım kısmını bulabildim ve sanıyorum birşeyler yapabildim. Bir bakıp fikir verebilirseniz çok sevinirim. Bizler endüstriyel boyutta sulu baca filtreleri ve Biyolojik baca filtreleri üreten firmayız. Sizin gibi değerli dostlarımız bizlere verdikleri fikirler ile yaptığımız argeler de Dünyanın ilk başarıya ulaşmış ramöz filtresini yapabildik desteklerinizi beklemekteyiz. Bu destek fikri bazda şimdiye kadar kanayan yara haline gelmiş ve çözümü için büyük paralar harcanmasına rağmen tam manasıyla başarılamamış prosesler olmasını umut ederim. Bu tür prosesler üretkenlik açısından bizleri teşviki mesaiye zorlar ve bizler de birşeyler yapabilmenin mutluluğunu yaşarız. Bu konular ile ilgili hatrı sayılır büyük denecek referaslarımız mevcut. Selamlar...
   
Koku problemi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Metan Gazı Koku Giderimi?

  Yeraltı suyunu içme suyu olarak kullanmak istiyoruz ancak suda metan gazı koku problemimiz var. Koku giderimi için havalandırma dışında önerileriniz var mı?
 2. Tavukçuluk sektöründe koku problemi

  Özellikle tavukçuluk vb. hayvancılık alanlarında, sektörden kaynaklanan koku problemi için ne önerirsiniz ? Ayrıca oluşan katı atıkların bertarafı için nasıl bir yol izlemeliyiz ? Selamlar...
 3. Rendering Koku Filtreleri

  Merhaba arkadaşlar, elinde koku filtreleriyle ilgili dökümanı olan var mı? Filtrem 25000 m3/saat hava temizleme kapasiteli fakat detaylı bir açıklama yapamıyorum. Elinde koku filtrelerinin çalışma prensibi ile ilgili döküman olan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevinirim.
 4. Kanalizasyondan gelen koku problemi

  Merhaba; ben çevre mühendisliği öğrencisiyim.Oturduğum yerde sokaktaki kanalizasyon sisteminden geldiğini düşündüğüm bir koku problemi var.Belediyeyi aradığımda koku için yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Bu kokunun giderilmesi belediyede görevli çevre mühendisinin sorumluluğumudur?Koku giderimi için neler yapılabilir?bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler..
 5. Koku ölçümü

  arkadaşlar, gıda firması (sebze ve meyve haşlama) için koku şikayeti üzerine bir koku ölçümü yapıldı, çıkan değere göre (6020 kb/m3) bir kontrol tedbiri alınması sonucu çıktı. Konu ile ilgili şuan sadece bir firmayla görüştüm sprey sistemi gibi birşey kuruyolarmış, buda 5000 eurolara kadar çıkıyor fiyatı. bu konu ile ilgili bir bilgisi olan nasıl bir sistem kurulması gerektiği konusunda...