• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kombi tamiri yetkili servis fiyatı

yakup aykaç

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar paylaşmak istedim dün kombi (Kombi servisi Çağrı Merkezi 444 33 19 )
arıza yaptı arıza dediğim kombi ateşleme yapmıyordu yetkili servisi aradık ve geldiler bize bir masraf çıkardılar oda ne yeni kombi alsak daha karlı tabi doğal olarak yaptırmadık onunda bir faturası çıktı tabi burada rakam belirtmek istemiyorum ama küçümsenmeyecek değerde mecbur ödedik sonra internetten araştırdık ve gamir teknik servisi buldum adamlarla konuştum geldi baktılar kombiye ve servisin dörtte bir fiyatına sorunumuzu çözdüler bütün markalara kombi servis,kombi kış bakımı ve kombi tamir işlerini yapıyorlar kaliteli olsun ama fiyatta uygun olsun istiyorsanız İstanbul un tüm semtlerine de servisleri varmış UNUTMADAN değişen parça içinde yıl garanti verdiler

Kombi servisi Çağrı Merkezi 444 33 19
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .