Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kompost tesisi ekipmanları

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar;
    bana kompost tesisi ekipmanları lazım yani hangi makinaları ben nerden bulabılırım nerden satın alabılırım bır fırma yada sıte adı onerebılır mısınız ben oradan bakım? acil lazım
    teşekkür ederim şimdiden..

2. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

Plazma makine fatih bey Bu konuda size yardımcı olabilir. Kendisi Çevre mühendisi olup, bu konuda özel projelerde çalışmış ve makinelerini kendileri üretmektedir. iyi çalışmalar.

http://www.plazma.com.tr

3. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

çok tsk ederim hemen fırmayla ıletısıme gectım..

4. Opsis

Opsis CMNet Üyesi

5. Seydaa

Seydaa CMNet Üyesi

Backhus kompost aktarma makineleri ile ilgili bilgiyi ;Backhus Türkiye temsilcisi Forsen'den alabilirsiniz.

www.forsen.com.tr

kompost tesisi ekipmanları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Reaktörde Kompost Tesisi

Ayrı toplamanın yaygınlaşmasıyla uyumlu olarak 2015 yılında tam kapasiteli kompost tesisi devreye alınır. Tam kapasiteli kompost tesisinde atıklar, reaktörde kompostlaştırma metodu kullanılarak geri kazanılır. Bu metotta kompostlaştırma kapalı bir ortamda gerçekleşir. Genellikle reaktörde kompost metodu, yığın metodunda olgunlaştırma ile sona erer. Aktif evrede reaktörde kompost,...
  2. Toplama/Ayırma Tesisi ekipmanları

Günaydın Arkadaşlar, Ambalaj atığı toplama ayırma tesisi ekipmanları tedarik etmek üzere firmaları araştırıyorum.Özellikle İzmir bölgesi olursa irtibata geçmek istiyorum. İyi çalışmalar dilerim.
  3. Arıtma çamuru kurutma ve kompost üretim tesisi

arıtma çamuru kurutma ve kompost üretim tesisi çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanslar hakkında yönetmeliğin ek 1 veya ek 2 den hangisine girmektedir.
  4. Atiksu arıtma tesisi imalat ekipmanları maliyet hesapları

İyi Günler , Atıksu Arıtma Tesisi imalat ekipmanları için maliyet hesaplarının formüllere dökülmüş şeklinde olarak doküman konusunda yardımcı olabilecek olan var mı? Teşekkürler