Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kompostlaştırma Tekniği

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nihai olarak deponiye gidecek çöp miktarını azaltmak, çöün bileşimi içinde bulunan biyokimyasal olarak ayrışıp organik gübreye yani komposta dönüşebilecek maddelerin komposta dönüştürülmesini sağlamak. Bunaları da toprak ıslah edicisi olarak kullanmak.

Prof.Dr. Ertuğrul Erdin tarafından hazırlanan dökümanın tamamına ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Kompostlaştırma Tekniği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kirlenmiş alanların kompostlaştırma teknigi ile bioremediasyonu

Kirlenmiş alanların kompostlaştırma teknigi ile bioremediasyonu konusunda bana yardımcı olurmusunuz!!! pek bi bilgi bulamadım pazartesi ise odevim var :(
  2. Kompostlaştırma prosesleri

Merhabalar Katı Atık dersinde hoca bana ödev olarak Kompostlaştırma Proseslerinin kıyaslanması,avantajları ve dezavantajları ve son yıllarda ne gibi çalışmalar yapılmış konusunu verdi.Yardım ederseniz çok sevinirim...
  3. Problem çözme tekniği

-Kimse gördümü -Hayır :))
  4. Patlatma tekniği ve çed uygulamaları eğitimi

2001 yılında kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde,...