Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konkasör tesisleri üst kapama

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında radres tarafından paylaşıldı.

 1. radres

  radres CMNet Üyesi

  KONKASÖR TESİSERİNDE 31.12.2012 TARİHİ SONUNA KADAR TESİSLERİN ÜST KAPAMA İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMASI GEREKTİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BİLDİRİM YAPILAN TESİSLERDE KONKASÖR ÜNİTESİNDE YIKAMA İŞLEMİ OLSA BİLE ÜST KAPAMA ZORUNLULUGU KONUSUNDA GÖRÜŞ AYRILIGI VAR BU KONUDA BİLĞİSİ OLAN ARAKADAŞ VARSA YARDIMCI OLABAİLİRMİ ...TEŞEKKÜRLER
   
 2. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  Hocam o konu MADENCİLİK FAALİYETLERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ'nde de geçmekte.
   

  Ekli Dosyalar:

 3. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Böyle bir durum var ama sulama yapılan yerde, ıslak çalışmalarda gerek olmadığını düşünüyorum. Bu konuyla ilgili kesin görüşü bakanlık veya İl Müdürlüklerinden almanız daha doğru olur. Hatta eğer bilgi alabilirseniz bizimle de paylaşın lütfen :)
   
Konkasör tesisleri üst kapama konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Konkasör çalışma mekanizması

  Arkadaşlar konkasör (kırma-eleme) ün çalışma prensibi hakkında detaylı bilgiye ulaşmam lazım yardımcı olursanız seviinirim.
 2. Taş ocağı ve konkasör yardım

  ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ YÖNETMELİĞİ EK II Madde 49 (d)Kırma-eleme-yıkama tesisleri (Ek-1’de yer almayanlar) Arkadaşlar konkasör tesislerini bu kapsamdamı değerlendiriyoruz. Bu maddenin 3 ü de birlikte oluncamı yoksa yoksa sadece kırma eleme yapılıyor yıkama yapılmıyor mesela . Tesiste Pülverizasyon yönetimi ile toz bastırılıyor . Şimdi bu yöntem yıkamaya giriyormu . Birde şimdi bu...
 3. Su tesisleri (Amed) ppt

  Staj yapacak arkadaşlara ışık tutacak bir sunum
 4. TAT tesisleri hakkında

  Halihazırda çalışmakta olduğum TAT tesisinde gelen atıkların boyutlarını küçültmek için bir kırıcı ekipman almamız için GDT lisansımızın olması şartmıdır arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler :)
 5. Tat tesisleri

  Tat tesisleri elindeki malları lisansı olmayan tesislere verebilir mi bunun yasal bir sakıncası var mı?