Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konserve Endüstrisi Arıtma Sistemi projesi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında turker tarafından paylaşıldı.

 1. turker

  turker CMNet Üyesi

  fikir edinilebilecek bir proje rapor örneği..
   

  Ekli Dosyalar:

  Fatma Sena bunu beğendi.
 2. bangy

  bangy CMNet Üyesi

  merhaba konserve endüstrisinde mesela domates salçası üretiminde ne kadar su tüketilir? bununla ilgili bir kaynak var mıdır?
   
 3. mustika

  mustika CMNet Üyesi

  teşekkürler...
   
Konserve Endüstrisi Arıtma Sistemi projesi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Ati projesi (paket arıtma sistemi)

  Arkadaşlar paket arıtma sisteminin akr kullanarak uygulanması olan bu olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar (4. sınıf son dönem) için bulunmaz bir fırsattır ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur. ben bunları zamanında...
 2. Konserve endüstrisi atıksuyu arıtma tesisi bitirme çalışması

  Arkadaşlar uzun çalışmalarım sonucu tamamlamış olduğum konserve endüstrisi atıksuyu arıtma tesisi proje yapımı ve autocad çizimleri ile birlikte gönderiyorum. sakarya üniversitesi çevre mühendisliği bölümünde okuyan arkadaşlarıma prof.dr.recep ileri hocamızın vermiş olduğu bitirme çalışmasıdır.
 3. Ati projesi ( kanalizasyon atıksuyu arıtma sbr sistemi)

  SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SON SINIF DERSİ PROJESİ:)) Kanalizasyon sistemine bağlı olmayan sitelerden kaynaklanacak evsel nitelikli atık suların arıtılması için düzenlenen ardışık kesikli biyoreaktör (SBR) esasına dayanan paket arıtma tesisi ünitelerinin tasarım ve işletme esasları ile ilgili olarak yapılan bu çalışmada; atık su özellikleri verildikten sonra arıtma verimine uygun olarak arıtma...
 4. Metal kaplama endüstrisi atıksularının arıtımı projesi

  Merhabalar.Çevre Müh. 4. sınıf öğrencisiyim.Metal kaplama endüstrisi atıksuları için arıtma tesisi tasarımı üzerine bitirme projesi çalışıyorum.Kaynak, proje veya yol gösterirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar.
 5. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

  Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?