• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Konuyu mizah bölümüne mi açsaydım; ağaoğluna 'yılın çevreci işadamı ödülü' verilmiş.

O

oseflek

Yorumsuz yeminlen...

Fatih Üniversitesi'ndeki Çevre Kulübü, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'na "Yılın En Çevreci İşadamı"ödülünü verdi.

Ağaoğlu, Maslak'ta Fatih Ormanı sınırına yaptığı inşaatla çevrecileri ayağa kaldırmıştı. Projeye ilişkin hazırlanan bilirkişi raporunda projenin çevreye geri dönülmez zararlar vereceği vurgulanmıştı.
Fatih Üniversitesi Kulüpler Ofisi'ne bağlı Çevre Kulubü tarafından düzenlenen "Çevre Ödülleri" kapsamında üniversitedeki 1200 öğrenci arasında anket yapıldı. Öğrencilere "en çevreci işadamı" soruldu. Anket sonucunda Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu,"Yılın En Çevreci İş adamı" seçildi. Ödülü veren Çevre Kulübü Yönetim Kurulu, Ali Ağaoğlu'nu ziyaret ederek ödülü verdi.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Çevrecinin Anlamını onlar Gibi Yorumlarsak Bende Katılıyorum...
Çevreyi kendi çıkarları için en iyi şekilde kullanan kişi...

gene siyaset yapmak zorunda kalacağım ama;
ağaoğlu, fatih 1453 projesinde kendi gücüne çok güvendi ve iktidara pastadan istediği payı vermedi. iktidar da küçük bir göz dağı ile asıl patronun kim olduğunu gösterdi. şimdi gereken rant tan gereken paylar alınabilecek. bu ödül Fatih Üni gibi rengi belli olan bir eğitim kurumundan verildi. 'sorun çözüldü' imajı için gerekli bir hamle.

Güvenle büyüyorsun Türkiye...

Şimdi bu öğrenciler makara yapmışlar diyeceğim ama ödül bile vermişler görüldüğü üzere..
Özel üniversite de böyle bir şey olması gayet normal diyeceğim bu da ayrımcı bir yaklaşım olur,hem zengin hem çevreci olunabilir nihayetinde..
Garip!