Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konuyu mizah bölümüne mi açsaydım; ağaoğluna 'yılın çevreci işadamı ödülü' verilmiş.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında oseflek tarafından paylaşıldı.

1. oseflek

oseflek Misafir

Yorumsuz yeminlen...

Fatih Üniversitesi'ndeki Çevre Kulübü, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'na "Yılın En Çevreci İşadamı"ödülünü verdi.

Ağaoğlu, Maslak'ta Fatih Ormanı sınırına yaptığı inşaatla çevrecileri ayağa kaldırmıştı. Projeye ilişkin hazırlanan bilirkişi raporunda projenin çevreye geri dönülmez zararlar vereceği vurgulanmıştı.
    Fatih Üniversitesi Kulüpler Ofisi'ne bağlı Çevre Kulubü tarafından düzenlenen "Çevre Ödülleri" kapsamında üniversitedeki 1200 öğrenci arasında anket yapıldı. Öğrencilere "en çevreci işadamı" soruldu. Anket sonucunda Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu,"Yılın En Çevreci İş adamı" seçildi. Ödülü veren Çevre Kulübü Yönetim Kurulu, Ali Ağaoğlu'nu ziyaret ederek ödülü verdi.
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22582538.asp

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Bu kadar olur yani, arkadaşların çevreci anlayışı farklı galiba diyecek laf yok..trajikomik bi durum!!!!o_O

4. TecnoB

TecnoB CMNet Üyesi

Çevrecinin Anlamını onlar Gibi Yorumlarsak Bende Katılıyorum...
    Çevreyi kendi çıkarları için en iyi şekilde kullanan kişi...

5. oseflek

oseflek Misafir

gene siyaset yapmak zorunda kalacağım ama;
    ağaoğlu, fatih 1453 projesinde kendi gücüne çok güvendi ve iktidara pastadan istediği payı vermedi. iktidar da küçük bir göz dağı ile asıl patronun kim olduğunu gösterdi. şimdi gereken rant tan gereken paylar alınabilecek. bu ödül Fatih Üni gibi rengi belli olan bir eğitim kurumundan verildi. 'sorun çözüldü' imajı için gerekli bir hamle.

Güvenle büyüyorsun Türkiye...

Yılmaz Aslan ve Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  6. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Bence bu ödülü Kuklagillerin Hayri Kostaklısı almalıydı :)

7. Yılmaz Aslan

Yılmaz Aslan CMNet Üyesi

Şimdi bu öğrenciler makara yapmışlar diyeceğim ama ödül bile vermişler görüldüğü üzere..
    Özel üniversite de böyle bir şey olması gayet normal diyeceğim bu da ayrımcı bir yaklaşım olur,hem zengin hem çevreci olunabilir nihayetinde..
    Garip!

8. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar bunlar sıradan.. :)

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Fatih Üniversitesi Ağaoğlu Şirketler Grubu :p
    Para parayı çeker!

Konuyu mizah bölümüne mi açsaydım; ağaoğluna 'yılın çevreci işadamı ödülü' verilmiş. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Stockholm Su ödülü Türk öğrenciye!

29 ülkeden 8 bin 600 projenin katıldığı 'Gençler Su Ödülü' yarışmasını, Türkiye'den Ceren Burçak Dağ, yağmur suyundan elektirik enerjisi üreten projesi ile kazandı. İsveç'ın başkenti Stockholm'de düzenlenen 'Uluslararası Su Haftası Forumu'nda 'Gençler Su ödülü' yarışmasını Türkiye'den 18 yaşındaki öğrenci Ceren Burçak Dağ, yağmur suyundan elektrik üreten projesiyle kazandı. Su kaynakları...
  2. 'Alternatif Nobel' onur ödülü

Osman İkiz'in haberine göre bu sene Huang Ming, güneş enerjisinden yararlanarak, çok geniş bir bölgenin ısınmasını sağlayan dünyaya örnek çalışmasıyla ödüle layık görüldü. Ödülü kazanan Huang Ming, güneş enerjisinin, çevre kirliliği yaratan fosil ve nükleer enerjinin yerini alabileceğini ve dünyanın sera etkisinden kurtulabileceğini savundu. 50’şer bin euro’luk para ödülleri için de tarımla...
  3. Yılın starları anketi

[COLOR=#222222][COLOR=#1f497d]Ekovitrin dergisi tarafından “Yılın Starları” anketi düzenlenmektir. [COLOR=#222222][COLOR=#1f497d]Sayın Emin TAHA “Ortadoğu ve Afrika’da Yılın Başarılı Firması ve İş İnsanı” kategorisinde aday gösterilmiştir. [COLOR=#222222][COLOR=#1f497d][COLOR=#1155cc]http://ekovitrin.com/yilinstarlari/index.php linkine tıklayıp, “Yılın Starları” anketini doldurarak,...
  4. Sinav iptal şimdi sira verilmiş belgelerin iptalinde :)

MESLEĞİMİZİ YOK SAYAN "SINAVI" İPTAL ETTİRDİK! Değerli Meslektaşlarımız, Hepinizin bildiği üzere, 22.10.2009 tarihinde yayımlanan Çevre Denetim Yönetmeliği‘nde yapılan değişiklik ile Çevre Kanunu‘ndan gelen "Çevre Görevlisi" tanımı somutlaştırılmış ve "Çevre Görevlisi Belgesi" alma koşullarında Çevre Mühendislerine "sınav" şartı getirilmişti. Değişikliğe...
  5. Yılın en çevreci işadamı: ali ağaoğlu mu? nasıl yani? :))

http://www.agaoglu.com.tr/haber.asp?id=252