Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konveyör bantlar ötl kapsamında alınabilir mi?

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında konig tarafından paylaşıldı.

1. konig

konig CMNet Üyesi

konveyör bantlar ötl kapsamında alınabilir mi?

2. Pınar Esin

Pınar Esin CMNet Üyesi

Ben de konveyör bant alımı yapan firma arıyorum. Birkaç firma ile görüştüm ÖTL kapsamında alamayacaklarını söylediler.
    Marmara Bölgesi, özellikle Trakya tercih sebebidir.

Yardımcı olabilecek var mı?

3. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Ben de konveyör bant gönderimi için teklif istemiştim. Gönderdikleri teklifte 17 02 03 koduyla değerlendireceklerini belirttiler, bir Balıkesir firması. Sanırım burdan yazarsam reklam oluyor ama, özelinizden hemen firma bilgilerini verebilirim. :)

4. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

17 02 03 ?.. 15 alt başlıkları daha mantıklı (15 01 02 veya 1501 05)..

5. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

evet 15li kodlar da uygun, haklısınız.

6. Manolya Kandemir

Manolya Kandemir CMNet Üyesi

ötl ler ile konveyör bantları aynı kodla gönderilebilir...

7. İbrahim Eker

İbrahim Eker CMNet Üyesi

iiremce özelden şu balıkesirdeki firmanın iletişim bilgilerini atabilirmisin?

8. cankayat

cankayat CMNet Üyesi

Kauçuk konveyör bantlar 07 02 99 koduna dahil değil midir? Bu taşıyıcı bantlarla ilgili çözüme ulaşabilen var mıdır?

9. denizbostan

denizbostan CMNet Üyesi

konveyör bantları hangi kodla değerlendirebileceğimiz konusunda, bakanlığa yazdığımız yazıya gelen cevapta 07 02 16 veya 07 02 17 kodlarını vermemiz gerektiği uygun görüldü.

E.Onur Özçiçekçi bunu beğendi.
  10. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

peki kauçuk firmalarından kaynaklanan kauçuk atıkları ötl olarak alınabilirmi?

11. denizbostan

denizbostan CMNet Üyesi

Kavuçuk atıklar için 07 li kodlar uygun gibi ama bedelsiz verilmek şartıyla ötl olarakta değerlendirilebilir.

12. duygu.k

duygu.k CMNet Üyesi

İrem Hanım Merhaba. Konveyör bantların alımını yapan Balıkesir'deki firmanın bilgilerini özelden rica etsem gönderebilir misiniz? Tabi 2012'den bu güne hala varsa :)

Konveyör bantlar ötl kapsamında alınabilir mi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık bantlar, etiketler ve yapışkan kağıtlar

Arkadaşlar, İlgili atıklar mevzuata göre "Yapışkanlar ve Macunların İFTK’larından Kaynaklanan Atıklar" kategorisinde, "08 04 09 - Organik çözücüler yada tehlikeli maddeler içeren atık yapışkanlar ve macunlar" tanımında yer almakta ve muhtemel tehlikeli atık olarak belirtilmekte. Tesislerinizde bu atıkları direkt tehlikeli atık olarak mı değerlendiriyorsunuz,...
  2. Danışmanlık kapsamında eğitim

Danışmanı olduğum firmaya eğitim vereceğim, eğitimle ilgili neler sunabilirim yada eğitimle ilgili elinde dökümanı olan varsa paylaşabılırmı?
  3. Kullanılmayan konveyör bant

Fabrikamızda kullanılmayan konveyör bant mevcut. Tam hurda değil ama bizim işimize yaramıyor. Bu konveyör bantları bir boru firması almak istiyor. Kullanılmayan bu konveyör bantları satmamızda bir sakınca var mı