Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konya çölüne termik santral

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Gülsevin Gökçe tarafından paylaşıldı.

1. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Korkutucu rakamlar.

Konya çölüne termik santral konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Termik Santrali Gaz Kirlenmesi

Bu dokümanın nerden buldum bilmiyorum. Ancak yararlı olacağını düşündüm ve kaynakları sağlam geldi. :) Termik Santrali Gaz Kirlenmesi GİRİS 21. yüzyıla giriste fosil yakıtlar halen dünya çapında birçok ekonomik sektörde, özellikle elektrik üretiminde egemenliğini sürdürmektedir. Gelismis ve gelismekte olan ülkelerdeki hızlı ekonomik büyüme enerji tüketiminde ve baca gazı emisyonlarının...
  2. Termik Santral ve Hava Kirletici Değerleri

Arkadaslar Termik santraller için 'Endüstriyel Tesislerden Kaynaklanan Hava Kirliliği Kontrol Yönetmeliği'ndeki kirletici sınır değerleri nelerdir...Avrupa uyum sürecindeki normlar hakkında da bilgi verebilirseniz sevinirim... Şimdiden çok teşekkür ederim...
  3. Termik Santraller

Termik santral da çalışan ya da konu hakkında bilgi sahibi olan meslektaşlarım. Sizlere soru sormam gerek,yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Termik santrallerle ilgili yardım

iyi günler:) yeni mezun çevre mühendisiyim. bir termik santralde görev aldım. yalnız buranın ılk cevre muhendisi benim. proje müdürü ile görüştük. ne iş yapacagını bul öğren ve mümkün olduğunca az masrafla benı cezadan kurtar dedı:) ve benım ne yapacagın hakında gerçekten hiç bir fikrim yok :) lütfen yardımlarınızı beklıyorum:) bi çevre gövlisi bir termik santralde ne işler yapar nelerı...
  5. Termik santral

Merhaba arkadaşlar .. Termik santrali ile ilgili elinde döküman olan paylaşabilir mi ? Teşekkürler..