Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Koordinat Kaydı.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında dutoprak tarafından paylaşıldı.

1. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

GFB BAŞVURUSU ESNASINDA FİRMANIN KOORDİNATINI KAYDEDEMİYORUM GÜNLERDEN BERİİ BUNUN NASIL OLDUĞUNU BİLEN VARMI KAYDEDE BASIYORUM HATA OLDU DİO HER YÖNTEMİ DENEDİM YARDIM MASASIDA AÇMIYO............. LÜTFEN BİLGİSİ OLAN PAYLAŞSIN .....

2. basarg

basarg CMNet Üyesi

Merhaba,

Benim de durumum aynı, bakanlığa ulaştığımda bizden kaynaklı arkadaşlar çalışıyor yanıtı geliyor...

3. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

Biz yapsak aynı hata yada gecikmeleri gözümüzün yaşına bakmaz puanımızı keserler................ adaletsiz bir yaklaşım.....

Koordinat Kaydı. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ders kaydı..

[FONT=Comic Sans MS]selamun aleyküm arkadaşlar abiler ablalar...ben çukurova üniversitesi çevre müh bu sene girdim...ilk defa ders kaydı yapcam bu konuda bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum son gün eylül 17...:cool:
  2. Entegre tesis koordinat kayıt işlemleri

Merhaba Arkadaşlar Çevre izin portalında entegre tesisin koordinatlarını girerken tek bir koordinat(x,y) mı girilecek? Ben iki koordinat girmeye çalıştım ama sistem 2. koordinat kayıt kabul etmiyor. Ayrıca koordinat girişi yapılan sayfada katmanlar kısmında bertaraf tesisi, deşarj noktası yer alıyor. deşarj noktasının koordinatlarını mı girmemiz gerekiyor? Eğer deşarj noktası koordinatı...
  3. Ömrünü Tamamlamış Araç; Sistemden Araç Düşme Kaydı

ÖTA Geçici Depolama GFB veya Lisansı olan işletmeler 15/3/2012 Tarihi itibariyle cevre.cob.gov.tr adresinden araç kayıtlarını yapacakları bakanlık tarafından tesislere bildirildi. Ancak, mevcut durumda araçların Ankara ilinde tamamı olmamak kaydı ile diğer illerde hiçbirşekilde yapılamamaktadır. Sistem "EGM tarafından Araç KAydı Bulunamamıştır" ve benzer cümlelerle hata mesajı...
  4. Sistem Kaydı

Merhabalar, çalışmakta olduğum danışmanlık firmasında izinlisans portalında sistem kaydımı yapamıyoruz. Firmam beni kendi sistemlerine ekledi ancak benim onaylamam için bana gelmesi gereken bildirim yada her ne ise gelmedi. Meslek bilgileri kısmına girince onay/red bekleyen meslek bilginiz var. onay yada red ediniz yazıyor. Onay veya red etmek için herhangi bir buton yok. Umarım problemimi...