• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kpss 2013/1 atamaları

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Kpss atamaları başladı ama forumda tercih yapacak kimse yok herhalde. Benim açımdan durum vahim. Kendi branşımda çoğunluk doğu kadrosu. Tercihlerimi yapmaya başladım. Hayırlısı bakalım.

Varmı benden başka ''Aday'' ?

@Gülay Kudret Birdal

ben tercih yaptım valla belli mi olur sistem hata yapar sondan başa doğru atama yapar milyonda bir de olsa sırf uğraşsınlar diye yaptım :)

3 ünde son sanırım :D belki ben de beğendiğim illeri yazarım eğlence olsun diye

@Fatih Közen

2012 son atama da atandım demeyin sonra umutlanırım bakın peşinen diyeyim o_O günahı vebali size olur:kötü:

sözleşmeli atamasında tek tercih yapılırken çok doğu tarafı yazma bakalım sende de tutar mı : )

@Gülay Kudret Birdal

aynen öyle .. son atanan çevre mühendisi benim :) ama benden sonra atanan 85 puan

@Fatih Közen

Hııımmm anladım ama şu an için öyle bir alım yok ama sana göre daha şanslıyım 30 tercih yaptım ve sadece 4 tanesi doğu puanımda 85.5 valla gelmezse biryer burda ağlayacam :D