Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kpss 2013/1 atamaları

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kpss atamaları başladı ama forumda tercih yapacak kimse yok herhalde. Benim açımdan durum vahim. Kendi branşımda çoğunluk doğu kadrosu. Tercihlerimi yapmaya başladım. Hayırlısı bakalım.

Varmı benden başka ''Aday'' ?

2. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

bu sitede en büyük rakibin benim galiba
    NoT: Puan 69:hhhhhh:

3. gülay

gülay CMNet Üyesi

74 puan ama değmez :)

4. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

ben tercih yaptım valla belli mi olur sistem hata yapar sondan başa doğru atama yapar milyonda bir de olsa sırf uğraşsınlar diye yaptım :)

5. gülay

gülay CMNet Üyesi

3 ünde son sanırım :D belki ben de beğendiğim illeri yazarım eğlence olsun diye

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Aynen ayın 3ünde son. Ben de ne kadar güzel yer varsa yazdım. Ama katılıyorum her türlü tercih yapmakta fayda var nolmaz nolmaz :)

7. gülay

gülay CMNet Üyesi

daha şans eseri atanan duymadık ama :hrkbuya:

Can Doğan bunu beğendi.
  8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Belki bir ilke imza atıp adını KPSS tarihine altın harflerle yazdırırsın. Hem bi bakmışsın bu balla seni ÖSYM başkanı bile yapabilirler :D

9. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

ben varım :) 81 ile atanan

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hocam tüyo bekliyorum.

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

2012 son atama da atandım demeyin sonra umutlanırım bakın peşinen diyeyim o_O günahı vebali size olur:kötü:

12. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

sözleşmeli atamasında tek tercih yapılırken çok doğu tarafı yazma bakalım sende de tutar mı : )

aynen öyle .. son atanan çevre mühendisi benim :) ama benden sonra atanan 85 puan

13. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hocam sen açıktan alımla girmişsin anladığım kadarıyla o sayılmaz boş yere heyecan yaptırdın bize :D

14. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

açıktan alım derken mülakata girmedim. sadece kpss puan şartı vardı sözleşmeli atamasında o zaman

15. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hııımmm anladım ama şu an için öyle bir alım yok ama sana göre daha şanslıyım 30 tercih yaptım ve sadece 4 tanesi doğu puanımda 85.5 valla gelmezse biryer burda ağlayacam :D

16. gülay

gülay CMNet Üyesi

17. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

85,5 ama bu tedirgin olmama engel değil :)

18. sen atanırsın

19. gülay

gülay CMNet Üyesi

bence burayı terkedin :mad: bide tedirginim diyo ya :eek:

20. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

85,5 acaba kaçıncı sıra oluyor

Kpss 2013/1 atamaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaç puanla nereleri tercih ediyorsunuz? kpss 2013/2 tercihleri

Arkadaşlar tercih haklarımız boşa gitmemesi için kim kaç puanla nereleri tercih ediyor ? Çevre Mühendisliği en son kaç puan kapatır sizce
  2. [07/12/2013] "genç" çevre mühendisleri 07.12.2013 cumartesi istanbul'da bir araya...

Çağrımız Mesleğimize, Çağrımız Odamıza, Çağrımız İSTANBUL’a… 2010 yılından beri Odamızın birçok organında çalışma yapmış olan “genç” Çevre Mühendisleri olarak Mesleğimize, Odamıza, Ülkemize sahip çıkmak üzere İstanbul’da bir araya geliyoruz. Hızla büyüyen şehirlerimiz çevre sorunlarını geçmişten bugüne beraberinde taşımaktadır. Sanayileşen şehirlerimiz ile çevre sorunlarının çözümünde bilim...
  3. Firma atamaları

sözleşmesini henüz yaptığımız bir firmanın çevre il müdürlüğüne bildirimi nasıl olacak arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz.
  4. Kpss-2013/4 ve 5 başvuruları başlıyor

DUYURU (17 Aralık 2013) Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması [COLOR=#ff4d4d]Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Tercih işlemleri 20 Aralık 2013 tarihinde...
  5. Kpss-2013/4 ve 5 yerleştirme sonuçları açıklandı

Yine açıkta kaldım 69'la :/ :) Atanan arkdaşlara şimdiden hayırlı olsun Tarım Bakanlığı - KPSS-2013/4 Yerleştirme Sonuçları Çevre Bakanlığı - KPSS-2013/5 Yerleştirme Sonuçları Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmelipozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme...