• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kpss-2013/4 ve 5 yerleştirme sonuçları açıklandı

Ferhat Bağaç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ekolojik Çevre Teknolojileri Mühendislik Laboratuar İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Yine açıkta kaldım 69'la :/ :) Atanan arkdaşlara şimdiden hayırlı olsun

Tarım Bakanlığı - KPSS-2013/4 Yerleştirme Sonuçları
Çevre Bakanlığı - KPSS-2013/5 Yerleştirme Sonuçları
Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmelipozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme sonuçları, 27 Aralık 2013 günü saat 16.00'dan itibaren ÖSYM'nin
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ileöğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adaylarınadreslerine gönderilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.
KPSS 2013/4 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler
KPSS 2013/4 Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük En Küçük Puanlar
KPSS 2013/5 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler
KPSS 2013/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Iki haneli olup tehlike arz edenler de olabilir 99 gibi :)

@Gülay Kudret Birdal

Tebrik ederim :) hangi ara hazirlandin öyle 110 a ulastin bir kac tüyo ver bakalim :D

@Ferhat Bağaç
Bol bol uyumanı tavsiye ederim ;) Rüyalar çok güzel ahahahah :D
Henüz hiç denemeye girmedim.

Uyuz yaa :)) uykudan gozlerimi açamıyorum zateen :D
@Gülay Kudret Birdal

Iyide atamada sadece sira onemli degil ki 365. Kisinin tercih ettigi yeri demekki baskasi puan olarak daha yuksek biri secmemistir böyle olmuyor mu :)

Hatta puanlarin ayni olmasi durumunda yaşça büyük olan atanir mezun olma tarihi bile göz önüne alınıyor

@Ferhat Bağaç
ben 4 atamada da her yeri tercih ettim yani sıralama henüz 365 e gelmedi . özel bir tercih yapmadım .anlatabiliyormuyum :)

@Burak Dumlu
o zaman doğrudur:). bide 365 tam benim sıralamam kötü tahminde bulunmuş o arkadaş ;)

@u.eli 72066, member: 16690
Anladim bir sey diyemiyorum :) puaniniz kaçtı

@u.elif
Oncelikle tebrik ederim guzel puan :) atanmis olsaydin keske bu puani alip atanamamak kotu :/

@Burak Dumlu, pos1, member: 14912
Ins atanir :) bir rakip elenmis olur :)