Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kpss atamalar

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

kasım 2009/ atamaları belli oldu arkadaşlar..

11 KİŞİ ALIYORLAR.BUNUn 6 TANESİ DE İNGİLİZCE HAYIRLI OLSUN.

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MÜHENDİS( ANKARA Merkez) 3 KİŞİ(kpds b SEVİYESİ iNGİLİZCE)

İLLER BANKASI GN.MD. MÜHENDİS( GAZİANTEP Taşra)1 KİŞİ

KARAYOLLARI GN.MD. MÜHENDİS( ELAZIĞ Taşra) 1 KİŞİ

KARAYOLLARI GN.MD. MÜHENDİS( KASTAMONU Taşra)1 KİŞİ

MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİS( ANKARA Taşra)1 KİŞİ

T.C. DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİS( ANKARA Merkez)2 KİŞİ(KPDS D SEVİYESİ İNG.)

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİS( AFYONKARAHİSAR [BOLVADİN] Taşra) 1 KİŞİ (KPDS C SEVİYESİ İNG.)

ÜMRANİYE BELEDİYESİ (BYŞ) MÜHENDİS( İSTANBUL ) 1 KİŞİ

Atamaları bekleyen meslektaşlarımıza duyrulur.artık aramızda ingiliz varsa atanır...

Alıntıdır...

Kpss atamalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kpss kaldırıldı?

ÇMO'dan gelen maile göre : 3 Mayıs 2012 tarihinde 2012/3064 Karar Sayısı ile "Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslar" hakkında Bakanlar Kurulu Kararı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Söz konusu Bakanlar Kurulu Kararı meslektaşlarımız, memur ve işçi adaylarımız ve siyasal ve ekonomik haklarımız için bir hezeyandır. Söz konusu Karar,...
  2. Atamalar..

merhabalar.. nezmandır bu sitedeki konuları takip edyodum ama şuana kadar üye olmayı düşünmedimm.. bu paylasımlarda söz sahibii olabilmek adına aranıza katılmak istedim.. ben çevre mühendisiym ve kpss ye girdim aranızda kpss ye giren varmı? ya da atamalar konusunda bi bilgisi olan ??
  3. Atamalar için destek

http://imzakampanyam.com/cevre-muhendislerine-500-kadro-cok-mu-imza-kampanyasi ARKADAŞLAR HERKES KAMPANYAYA KATILIR CEVRESİNDEKİLERİNDE KATILMASINI SAĞLARSA BELKİ SESİMİZ DUYULUR. BÖYLE BİR KAMPANYA OLMUŞ MADEM KATILALIM..
  4. Atamalar

Çevre ve Şehircilik bakanı olarak inşaat mühendisi atarsa bu hükümet gelen adamda otomatik olarak inşaat mühendislerini alacaktır. herhal şaşırdı bu yıl onlarıda istihdam etmedi. peki ÇEVRE MÜHENDİSLERİ suskunları mı oynayacaz yoksa hakkımızı mı arayacaz?