Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kpss için sakarya'da kurs

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Hülya Semercioğlu tarafından paylaşıldı.

1. Hülya Semercioğlu

Hülya Semercioğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

2012 KPSS için Sakaryada kursa girmeye karar verdim ancak en iyi kurs hangisidir karar veremedim. Pi analitik( Yargı Akademi) ve Akademiidea için eğitimleri iyi diyorlar. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Yargı'yı tavsiye ederim. Tarihçisi ünlüdür.

3. Hülya Semercioğlu

Hülya Semercioğlu CMNet Üyesi

Benim için en önemlisi Tarih hocasının iyi olması o yüzden karar verememiştim. Tarih hocası bayan sanırım. Matematik hocası hakkında bir bilginiz varmı?

4. husalan

husalan CMNet Üyesi

ben de sakaryada kursa gitmeyi düşünüyorum ancak hangi dershane iyidir acaba

5. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Tarih hocası erkek. Matematik hocası hakkında ise bir fikrim yok.

Kpss için sakarya'da kurs konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde okuyan veya mezun olanlar buraya (varsa) :)
  2. iş Güvenliği Kurs Notları

Yrd. Doç. Dr. Uğur Müngen tarafından hazırlanan iş güvenliği kurs notları ektedir.
  3. Autocad kurs

Sevgili meslektaşlarım Ankara da verimli bir şekilde Autocad eğitimi veren Autocad kursu biliyor musunuz??
  4. Isg kurs

arkadaşlar benim sorum şu: ben bir isg kursuna başvurmuştum. kayıt yaptırdım. daha sonra vazgeçtim ve kursu arayıp vageçtiğimi ve iptal edilmesini söyledim. onlar da tamam dediler. ama 2 ay sonra aradılar ve staj yerini ayrla parayı da ayarla dediler...belgeleri bakanlığa gönderdikleri için şu anda iptali söz konusu değilmiş. onlar da bana madem öyle zaten bunun 3 yıl süresi var dediler. bu...
  5. Eda yüksel halk için bilim, halk için mühendislik, halk için mimarlik sempozyumu 14-15 aralik 2013

Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık Sempozyumunu yapmaktaki amacımız; ülkemizde sistemin, bilim ve tekniğe nasıl baktığını, nasıl uyguladığını, ne için kim için kullandığını gözler önüne sermek ve ortaya çıkan sonuçların ışığında “Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık” kavramının temel ilkelerini ortaya koymak ve bu gerçeğe göre verilecek mücadeleyi halkımızla birlikte...