Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kpss ile atanan arkadaşlarımız var mı merak ediyorum :)

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Zehra Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki bu hafta kpss başvurularının son haftası:) Birçok meslektaşım, arkadaşım harıl harıl ders çalışmakta, dersanelere gitmekte, herkes de bir öss(bizim zamanımızda adı böyleydi:)) telaşı sarmış...Ben de atanma umudu hiç olmadığından bırakın ders çalışmayı, sınava başvursam mı düşüncesindeyim:) Merak ediyorum bu forumda bulunan arkadaşlarımdan kaçı kpss ile atanmış, ya da etrafında atanmış kaç meslektaşı var?

İlginiz için teşekkürler, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle...

2. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Ben başvurumu yaptım ama etrafımdaki herkesi dersanelere gidiyor görünce başvurmasa mıydım diye düşünmedim değil :) Atanan mutlaka vardır da bizim gibi kısmetsizlere uğramaz bence o atamalar :) Yine de bi denemekten ne çıkar diyerek başvrumu yaptım aynısını size de tavsiye ederim :) Rahat rahat bir sınava girmenin keyfi başka oluyor :D Örneğin master yaparken ALESe tekrar girmek gibi iyi keyif veriyor insana :D Hoş o keyfi bazı arkadaşlarım çekemedi gözü kaldı benim sınavımda puanı yükseltebilecekken nazara gelip de düşürdüm orası ayrı :D

Ceyda Kazancioglu bunu beğendi.
  3. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

ben başvurmadım bile. 90 alacak halim yok :/

4. Sercan Demir

Sercan Demir CMNet Üyesi

valla atanan herhangi birisini tanımıyorum ben.. geçen sene abim atandı ama sınıf öğretmeni o :) kpss için dershaneye yazıldım.. 2 ayda neler olmaz ki.. bundan bi önceki kpss'de 1 ay çalışıp 75 almıştımdı.. şimdi biraz daha kasıp 76 falan alırım die düşünüyorum :) hayırlısı bakalım :)

Zehra Doğan bunu beğendi.
  5. Sedat Güven

Sedat Güven CMNet Üyesi

Benim var...
    Eşim:) 2008'de atandı. 86,30 puan ile;) tabi çevre mühendisi olarak...

6. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

Eşiniz nereye atandı?

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

marmara ve ege olamaz diye düşünüyorum :)

8. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

en çok ihtiyaç aslında oralar; ama komiktir 8 kişi istanbul'a ,6 kişi izmir'e bakıyorlar (NOT: sadece çevre izni için, ÇED hariç)...

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

evet ama özellikle muğla ve çevresi, konya ve çevresi deprem açısından da en az riskli olduğundan dolayı puanlar uçuyor :) marmarayı söylemeye gerek yok bile...

10. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

puanları depreme bağlamak ilginç bi bakış açısı :))

11. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ben eğer kpss ye girecek olsaydım tercihimde bunu baz alırdım , istanbulda yaşlanmak istemezdim :)

13. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

kesin istanbul dışında yaşıyorsunuz çünkü istanbulda yaşayanlar başka memleketlerde acayip sıkıntı çekiyorlar :)

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

hayır maalesef istanbulda yaşıyorum, doğma büyüme üstelik ve sevdiğim hiçbir yeri yok :)

15. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

benim de tanıdığım var kpss sanırım 84 .itfaiye eri olarak yer bulabildi.kendisi burada ; içimizdeyse çıksın ortaya:)
    istanbuldan şikayeti olan varsa yer değiştirebiliriz.çok acayip ciddiyim.

16. Müjgan Ergül

Müjgan Ergül CMNet Üyesi

Acaba burdan becayiş ilanları da mı versek?? :)

17. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

ÇevRasmus adlı bir Program başlamış olurdu.

Merve Özkan ve Müjgan Ergül bunu beğendi.
  18. Müjgan Ergül

Müjgan Ergül CMNet Üyesi

Fena da olmazdı hani ;)

Erdem Akgül bunu beğendi.
  19. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

ÇED e bakan cevre muhendisi var mı ya :p

20. Sedat Güven

Sedat Güven CMNet Üyesi

Kütahya EÜAŞ'a ama şuan benim işimden dolayı Lüleburgaz HEAŞ'a tayin oldu.

Kpss ile atanan arkadaşlarımız var mı merak ediyorum :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İSG uzmanı başvurusu ve merak ettiğim konular?

selam arkadaşlar suan altyapı projeleri yapan bir firmada çalışmaktayım hazır çalışırken ilerisi için İSG C sınıfı uzamanlı sertifikasınıda almak istiyorum suan çalıştığım sektörde bir getirisi bulunmamaktadır. bu sertifikayı almak istememin sebebi suan ki talebi ve iş potansiyelinin fazla olması. Şuan çok revaçta olan İSG uzmanlığı ilerde ne olur? sürekli bakanlık tarafından değişliklere...
  2. Kpss kaldırıldı?

ÇMO'dan gelen maile göre : 3 Mayıs 2012 tarihinde 2012/3064 Karar Sayısı ile "Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslar" hakkında Bakanlar Kurulu Kararı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Söz konusu Bakanlar Kurulu Kararı meslektaşlarımız, memur ve işçi adaylarımız ve siyasal ve ekonomik haklarımız için bir hezeyandır. Söz konusu Karar,...
  3. Kendimi ihbar ediyorum

Eğer konuştururlarsa beni, oğlumun evlendiği gün şunları söylemeyi düşünüyorum: Üç oğlum bir kızım var malumunuz. Oğullarımdan küçük olan yani Umut Kırca 15 Temmuz’da Bodrum’da mütevazı bir törenle evlenecek. Evlilik törenleri önemlidir, kolay unutulmaz. Ardından ilk çocuğunun doğumu unutulmaz. Tavuk kadar bir şeyi getirip tutuştururlar eline, ne yapacağını bilemezsin, kolunu kanadını...
  4. Değerli meslektaşlarımız, öğrenci arkadaşlarımız,

Değerli Meslektaşlarımız, Öğrenci Arkadaşlarımız, Bilindiği üzere 21 Kasım 2013 tarihinde, "Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik" yayımlanmış ve 1 Ocak 2014 tarihinde de yürürlüğe girmiştir. Söz konusu yönetmelik gündeme gelmeden, Odamız "Çevre Kanunu"nda bulunan "çevre görevlisi" kavramının kaldırılması için...