Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kpss ile memur alımı

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Orhan_Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Orhan_Yılmaz

Orhan_Yılmaz CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşalar;
    Çevre Bakanlığının KPSS 2013/2 Kasım-Aralık ayında yapacağı atama ile ilgili nereye başvurulcak.

2. ÖSYm sayfasından yapılaccak tercihler

3. Elif Uyanık

Elif Uyanık CMNet Üyesi

arkadaşlar ben sıralamamın kaça düştüğünü nasıl öğrenebilirim bir bilginiz varmı. o kadar çok uzman yardımcısı sözleşmeli falan gittiki acaba kaç puanla alındılar hiç bir bilgimiz olmayacak mı yani

Kpss ile memur alımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kpss-2009/3 tercih kılavuzunda çevre mühendisi alımı yapan kurumlar

KKODU KURUM ADI KADRO UNVANI SINIF DERECE ADET AR.NİT. KODLARI 3933031 ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.GEN.MD. MÜHENDİS ( ARTVİN HOPA Taşra ) 0 1 4677 6003 3934087 İL ÖZEL İDARESİ MÜHENDİS ( EDİRNE ) TH 9 1 4677 6003 3934267 KEMERKÖY ELEKTRİK ÜRETİM VE TİC. A.Ş GENEL MÜD. MÜHENDİS (...
  2. Memur Maaşları - Asgari Ücret

2012 Memur Maaşları Asgari Ücret 2012 yılı Tablosu: Yorumlarınızı bekliyorum.
  3. Kpss hazırlık

1. Aşağıdakilerden hangisi ilk defa 1961 Anayasası ile getirilen yeniliklerden biri değildir? A) Kanunların Anayasaya uygunluğunun denetlenmesi B) Çalışanlara sendika kurma hakkının tanınması C) Yüksek Öğretim Kurulunun kurulması D) İşçilere toplu sözleşme ve grev hakkının tanınması E) Herkese önceden izin almaksızın dernek kurma hakkının tanınması 2. Bakanlar Kuruluna kanun hükmünde kararname...
  4. Memur saltanatının anatomisi ve onu nasıl yıkabiliriz?

elinde hesap makinesi, mali işlerden ismail hakkı beyin yanına oturan, saçları dökülmüş, yüzünde umutsuz bir tebessümle verilen sayıları verilen diğer sayılarla çarpıp sonucu virgülden sonraki üçüncü basamağa kadar söyleyen zavallı benim. fen işlerinden faruk beyin bu "hakedişte tutanak eksik imiş, bütün imzalar tamam, ama şu tutanak örneğinden dört kopyayı diğer tüm kontrollere...
  5. Bakanlık personeli (memur) işlem dayanağı nedir?

şimdi size yazıda geçen plan ve il müdürlüğü hayali belge ve kurumlar (hayali bakanlığı il müdürlüğü) olmak üzere ülkenin birinde geçen hikayeli bir soru: a) atık yön planını resmi mevzuatta belirtildiği şekilde hazırlıyorsun ve il müdürlüğüne sunuyorsun, aldığın cevap yazısı formata uygun olmadığından red (sözlü olarak sorduğunda) diyorlar ki resmi format odur ancak bizim ihtiyaç duyduğumuz...