• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kpss yardim edermisiniz ?

BERAT ALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Xxx
3.sinif ogrencisiyim 2018 de kikpss ye calisiyorim resmen kadro acilmicak belkide bunu bile bile calisiyormusum givime geliyo zoruma gidiyo ne yapmaliyim ?

herşey devlet değil..

ilk aşamada maaşı cazip gibi görünsede devlet 25 yılınızı satın alıyor elinizi kolunuzu bağlıyor.

ilk mezun olunca biraz debelenmek gerek hatta bu debelenme 10 yılı bulur.

biraz girişimci ruhunuz varsa boyut atlarsanız o da yoksa gidin memur olun 10 ar yillik kredi ile anadoludan zorla 2 ev alirsiniz bu krediyi oderkende cogu zaman hayat standartlariniz duser.

memur olunca garip tipli insanlarla amirlerle memurlarla ugrasirsiniz

hayat bu zor vessalam, bazılarına bir ayrı zor ..

@berataltas bende yeni mezun oldum sizin yaptığınız gibi herşeyi bırakıp sadece kpssye calışmıştım fakat sonuç hüsran:( Yinede tam kapsamlı çalışarak birkere denemenizi öneririm.Bunun yanında yds'ye felan hazırlanırsanız belki devlette güzel yerlere gelebilirsiniz.
Özelde yaptığım her başvuruda sürekli tecrübe istiyorlar ve birçok yer cv'ye bakmadan rafa kaldırıyor.Devlet her nekadar ümitsizsede özeldede birçok kez hüsranla karşılaşıyorsunuz

Herkesin kısmeti bir yerlerde bekliyordur kendinizi boğmayın rızka kefil allahtır inşallah.
3. sınıftasın daha 3 senen var kpss için her yıl çalışabilirsen derece yapmaman zor gibi eğer kendinde o azmi görüyorsan devam et 1 sene işsiz gezerim diye düşünme atandığın anda özelde alacağın maaşın iki katını verecekler sana.

Devletin en güzel yanı sadece puan istemesidir.Okuldan diplomayı al öbür gün özelde mülakata git tecrübe der, isg der, tmgd der, ing der... der de der yani ; ama devlete git puanı sorar gerisi yalan :)