• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kpss

buse yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
2018 kpss ye yeniden hazirlancam ama iş bulursam eger ikisini birarada görürebilirmiyim işi ve kpss yi birarada yürütenler var mi?

İkisi bir arada çok zor hele ki bu seneden sonra ''açık uçlu soru '' dediklerini bende merak ediyorum.evde oyalanmadan deli gibi calisacaksan hiç ise girme ama sen 90 puan alıp kadronun açılmama durumunda göz önüne alman gerekir

KPSS çok ciddi bir çalışma gerektiriyor Busecim. Belki de günde çok saatlerini bu işe vermelisin, insanlar yıllarca KpSS çalışıyor ve çoğunlukla yine de olmuyor, çok ta riskli bir iş, çok az sayıda atama yapılıyor, 90 üstü almak gerekiyor, özel sektör malum zaten senle hep konuşuyoruz bunları, özel sektör hep diyorum bataklık gibi belki kurumsal büyük firmalar iyidir, hep umutsuz konuşuyoruz ama sanki bunlar da gerçekler gibi, Allah işimizi rast getirsin,umarım artık birşeyler düzelir....;)

Arkadaşlarımın hepsi haklı olarak karamsar ama bu iş kısmet işi bence, birde Allah kimsenin emeklerini zayi etmez sen Müh. olmuşsan ve 2 yıl kpss ye hazırlanacaksan senin işle hazırlanman bence bir şey kaybettirmez. Önerim kaliteli (kaliteden kastım marka olması değil hocaların kalitesi) bir dershane bul 2 yıl boyuncada aktif olarak git.