Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kül depolama sahası

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında cilgincevreci tarafından paylaşıldı.

1. cilgincevreci

cilgincevreci CMNet Üyesi

İyi günler arkadaşlar. Çalışmakta olduğum termik santralin kül depolama alanının kotası dolmak üzere. Benden yeni depolama alanı için proje yapmam isteniyor. Depolama alanının yeri belli. Daha yeni işe girdiğim için ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

2. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

Bu konuda size yardımcı olabilirim, detaylar için bana ulaşabilirsiniz.

Kül depolama sahası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  2. Geçici depolama sahası teknik özellikleri

arkadaşlar jant üretimi yapılan fabrikamızda çıkan tehlikeli atıklar için geçici depolama alanı oluşturmak istiyoruz.ancak o kadar araştırmama rağmen geçici depolama alanı teknik özellikleri konusunda hiçbir bilgiye ulaşamadım.elinde olan varsa acil yardıma ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.
  3. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.
  4. Geçici atık depolama sahası

Arkadaşlar geçici atık depolama sahasında depolanacak olan tehlikeli atık ve atık yağlar için tehlikeli atık beyan sistemi kullanıcı adı ve parolası almak gereklimidir?
  5. 3. sınıf düzenli depolama sahası için sözleşme

merhaba arkadaşlar, işletmemize ait maden ocağı sahasında kullanılmayan bir bölgede özel bir firma inert proses atıklarını depolamak istemektedir. bu bölgede fizibilite çalışmaları yapılmıştır. firma tüm masrafları kendi karşılamak istemektedir. söz konusu alanı kendilerine 20 yıllığına kirlayacğız firma 3. sınıf düzenli depolama sahası kuracak gerekli tüm izinleri belgeleri alacak ve kendisi...