Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kullanılmış kağıt

Konu, 'ARŞİV' kısmında Nihan Yonkuç tarafından paylaşıldı.

1. Nihan Yonkuç

Nihan Yonkuç CMNet Üyesi

Merhabalar,kolay gelsin, çalıştığım yerde çok fazla kağıt tüketimi olup,A4 kağıtlara yazık olmaktadır; arkası boş olan kağıtlar karalama kağıdı olarak kullanılmakta, bende bu duruma son vermek için; en yakın geri dönüşüm tesisi ile irtabata geçtim ama uzun konuşamadm; aklıma takılanlar sorunlar oldu: bunlarda biri; kg/gün değeri var mıdır? sözleşmede dikkat edeceğim noktalar,alternatif olarak ne olabilir?? son olarak genel olarak düşünüldüğünde bu girişimde sıkıntı yaratacak noktalar acaba ne olabilir??? TEŞEKKÜRLERRR...

2. Burak Yeniay

Burak Yeniay CMNet Üyesi

tam olarak sorunu anladım diyemem ama alan firmalar genellikle örnek görmek istiyorlar. Numuneye göre Tl/ton(kuruş/kg) fiyat teklifi verirler. Verdiğiniz yerin lisanslı olmasına dikkat ederseniz bir sıkıntı olmaz.

3. Nihan Yonkuç

Nihan Yonkuç CMNet Üyesi

tam ifade etmemiş olabilirm kendimi ama ben sizin dediğinizi anladım teşekkür ediyorumm.:)

4. Tolga Gül

Tolga Gül CMNet Üyesi

Aylık atık kağıt miktarınız nedir?

5. Nihan Yonkuç

Nihan Yonkuç CMNet Üyesi

30 kişi çalışıyor, bir ayda kullandıkları kağıt miktarı ne kadar onu bilmiyorum..

6. cankayat

cankayat CMNet Üyesi

7. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

arkadaşlar şöyle birşey var ama sanayi bölgesindeyse yerinz bedeli olarak verebilirsnz eğer değilse belediye sistemine bedelsiz vermenz gerekir