Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kum filtre nozulu

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında tekinmakinaplastik tarafından paylaşıldı.

 1. tekinmakinaplastik

  tekinmakinaplastik CMNet Üyesi

  Firmamız ürün paletinde, çelik (kum / antrasit / aktif karbon / iyon değiştirici reçine sistemleri için) ya da beton (hızlı kum filtreleri için) tüm filtre nozul ve drenaj sistemlerinde, iyileştirme, içme suyu filtreleme, endüstriyel arıtma, demineralize su prosesislerinde, ayrıca nehir deniz, yeraltı su kaynaklarından su çekme filtrelerinde, yüzme havuzu filtrelerinde, tarımsal sulama filtrelerinde ve benzeri tüm proseslerde her türlü ihtiyaca cevap veren yüzlerce tip nozul ve difüzör sistemi yer almaktadır.

  Tekin Makina Plastik - Suyun gelece?i sizin ellerinizde
   
Kum filtre nozulu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. baca-filtre seçimi

  arkadaşlar, bir alüminyum fabrikasının bacasının filtre seçiminde nelere dikkat edilmeli?? emisyon ölçümü yapıldıktan sonra mı karar verilir?? not: bana jet tipi filtre mi kullanmalıyız yoksa başka bir şey mi diye soruldu ancak ben arıtma işiyle ilgileniorum ve hava kirliliği konusunda fazla bilgim yok... yardımcı olursanız sevinirim....
 2. Filtre pres hk.

  Filtre pres satışı yapan bildiğiniz firmalar var mı?
 3. Filtre ve hepafiltre

  hastanelerde kullanılan (havalandırma sistemınde) filtreler hangı atık sınıfına dahıl olur??daha once kımyasal atık dıye soylemısler fakat kımyasal atık sınıfında degıl..birde fıltre ve hepa fıltre arasındakı fark nedır??hepafıltreler tehlıkelı atık sınıfına gırıyormu??