Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kümesler hakkında aylık rapor hazırlama?

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Samet Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Samet Öztürk

Samet Öztürk CMNet Üyesi

Kümesler için aylık tutulan rapor örneği olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi? format hakkında bir fikir edinebilmek için. teşekkürler

Kümesler hakkında aylık rapor hazırlama? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları

5.06.2012 tarihinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü resmi sitesinde yayımlanmış olan “Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmalarının Kullanacağı Formatlar” bilgilerinize sunulmuştur.
  2. Aylık Değerlendirme Tutanağı

Arkadaşlar aylık değerlendirme tutanağını kendime göre düzenledim. Kullanmak isteyenler güle güle kullansınlar.
  3. Rapor hakkında

Merhabalar. Bir konu hakkında rapor yazmam gerekiyor. Konuyu kısaca belirtmem gerekirse iki komsu sınırı arasında yapılan perde duvarın yüksek yapılmış olmasıdır. benden istenen görüntü kirliliği açısından ne gibi sakıncalarının olduğu ve komşuluk hukuku yönünden ne etkilerinin olduğu. sorularına cevap vermem. Daha önce bu konuyla ilgili rapor yazan var mı?? varsa yardımcı olabilir misiniz?...
  4. Aylık değerlendirme tutanağı

aylık değerlendirme tutanağını nasıl dolduyorum. yardımcı olabilirmisiniz. örneği varsa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.
  5. Aylık çevre bülteni

Arkadaşlar Merhaba, çalıştığım işletmede personelin duyarlılığını artırmak ve güncel çevresel olaylar hakkında dikkatini çekmek için aylık çevre bülteni adı altında dökümanlar hazırlayıp bunları bölümlerin panolarına asıyoruz. Güncel çevresel konuları takip edebileceğim faydalı olabilecek sizin de bildiğiniz veya takip ettiğiniz siteler var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden...