Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kumlama atıkları??

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Elmas Maden tarafından paylaşıldı.

1. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Arkadaşlar kumlama atığı çıkan tesisi olan kimse yok muuu???

2. Sahibe Aslan

Sahibe Aslan CMNet Üyesi

12.01.17 kodlu kumlama atıkları var.

Kumlama atıkları?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kumlama ve boyama

merhaba arkadaşlar... Kapalı alanda kumlama ve boyana ışlemi yapan bir tesis için bır toz tutma sistemımız var.Fakat bu toz tutma sistemı; cöken toz(sislis bazalt grit) ıle boyama işlemi ile oluşan (püskürtmeden dolayı), boya beraber tutuluyor.Oluşan boya+toz şeklindeki atık nasıl bertaraf edilir veya değerlendırılır. Önerilerinız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim..
  2. Yay Atıkları

arkadaşlar, yataklarda kullanılan yay atıklarının atık kodu ne olarak geçiyor? Bu konu da tehlikeli atık lisansı olan bir firma var mı? Ben piyasada bulamadım da.
  3. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Elimde MERCK firmasına ait kırılmış camlar var. Bu atıkları nereye gönderebilirim? Teşekkürler.
  4. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Tesisteki Pencerelerden ve Kapılardan çıkan kırık camları ( kontamine olmamış ) nasıl değerlendir meliyiz ?
  5. Cd atıkları

Merhabalar Arkadaşlar; CD atıkları hangi kategoride değerlendirilmektedir? Hastanede biriken CD atıkları ile ilgili olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz? Daha önce CD atıkları problemiyle karşılaşanlarınız bana yardımcı olursa çok sevinirim.