Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kurumsal akademik rapor

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında KübraEyrek tarafından paylaşıldı.

1. KübraEyrek

KübraEyrek CMNet Üyesi

Danışmanlığını yaptığımız firma için kurumsal akademik rapor istenmektedir. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümü yapıyor diye bilgi aldım Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

@KübraEyrek Merhaba,
    Akademik rapor ne için talep ediliyor?

3. KübraEyrek

KübraEyrek CMNet Üyesi

tesis başka bir firmanın atığını ürün olarak kullanıyor Alternatif Hammadde Tebliğine göre alternatif hammaddeleri kullanabilmek için akademik rapor isteniyor

4. Coşkun Demiral

Coşkun Demiral CMNet Üyesi

evet üniversiteler yapıyor.

5. KübraEyrek

KübraEyrek CMNet Üyesi

hiç yaptırdınız mı? yani önerebileceğiniz bir üniversite varmı?

6. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Bu gibi durumlarda hangi üretim sektöründe kullanılacaksa; ona göre üniversite bölümüne karar verebilirsiniz. Çevre Mühendisliği Bölümü olmak zorunda değil. "Tesislerin proseslerinde kullanılabilirliğine ilişkin ilgili bölümden alınacak raporlar" şeklinde belirtilir.

7. Coşkun Demiral

Hangi ildesiniz ? Geçen ay yaptırdım

8. KübraEyrek

KübraEyrek CMNet Üyesi

ozaman sizi biraz rahatsız edeceğim. Kütahyada yaşıyorum. Süreç nasıl ilerliyor fiyatlar nasıl bilgi alabilirmiyim

9. Coşkun Demiral

Ben sakarya üniversitesine yaptırdım firmamda sakaryada olduğu için. Her üniversite yapabiliyor sanıyorum. Ücreti okulun sitelerinde var yada arayıp sorabılırsınız. Ücret rapora göre değişir okul az bir miktar alıyor fakat hoca fazla aldı bıraz :)

10. KübraEyrek

KübraEyrek CMNet Üyesi

anladım teşekkür ederim. peki Çevre Mühendisliği bölümü zorunlu mu? Melis Hanım bölüm farketmiyor demişte ondan soruyorum

11. Coşkun Demiral

Benim konu biraz basitti sizin ki biraz uğraştırıcı olabilir. Raporu hazırlayacak hocada bitiyor iş. Çevre mühendisliği bölümü olması zorunlu diye biliyorum ben. İl çevre müdürlüğünün bize yazdığı yazıda sakarya üniversitesi çevre müh. bölümünden akadmik rapor hazırlatılması gereklıdır yazıyodu

12. KübraEyrek

KübraEyrek CMNet Üyesi

Peki çok teşekkür ederim kolay gelsin.

13. Coşkun Demiral