• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kurumsal akademik rapor

KübraEyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ECOFİRM MADENCİLİK TARIM ORMAN ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
Danışmanlığını yaptığımız firma için kurumsal akademik rapor istenmektedir. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümü yapıyor diye bilgi aldım Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

tesis başka bir firmanın atığını ürün olarak kullanıyor Alternatif Hammadde Tebliğine göre alternatif hammaddeleri kullanabilmek için akademik rapor isteniyor

hiç yaptırdınız mı? yani önerebileceğiniz bir üniversite varmı?

Bu gibi durumlarda hangi üretim sektöründe kullanılacaksa; ona göre üniversite bölümüne karar verebilirsiniz. Çevre Mühendisliği Bölümü olmak zorunda değil. "Tesislerin proseslerinde kullanılabilirliğine ilişkin ilgili bölümden alınacak raporlar" şeklinde belirtilir.

ozaman sizi biraz rahatsız edeceğim. Kütahyada yaşıyorum. Süreç nasıl ilerliyor fiyatlar nasıl bilgi alabilirmiyim

Ben sakarya üniversitesine yaptırdım firmamda sakaryada olduğu için. Her üniversite yapabiliyor sanıyorum. Ücreti okulun sitelerinde var yada arayıp sorabılırsınız. Ücret rapora göre değişir okul az bir miktar alıyor fakat hoca fazla aldı bıraz :)

anladım teşekkür ederim. peki Çevre Mühendisliği bölümü zorunlu mu? Melis Hanım bölüm farketmiyor demişte ondan soruyorum

Benim konu biraz basitti sizin ki biraz uğraştırıcı olabilir. Raporu hazırlayacak hocada bitiyor iş. Çevre mühendisliği bölümü olması zorunlu diye biliyorum ben. İl çevre müdürlüğünün bize yazdığı yazıda sakarya üniversitesi çevre müh. bölümünden akadmik rapor hazırlatılması gereklıdır yazıyodu

Peki çok teşekkür ederim kolay gelsin.