Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kütle balans raporu örneği

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Selçuk Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Kılınç

Selçuk Kılınç CMNet Üyesi

merhabalar,
    liamlarda çevre izni için gerekli olan atık kabul tesisi faaliyet raporu ,kütle balans raporu örneği varsa paylaşırsanız sevinirim ,

iyi çalışmalar...

2. osaban

osaban CMNet Üyesi

Selçuk Bey;

Yazınız üzerinden uzunca zaman geçmiş fakat bende aynı dertten muzdaripim. Bu kadar süre içinde hazırlamış olduğunuz bir kütle denge var ise bizimle paylaşabilir misiniz?

Teşşekkür ederim.

Kütle balans raporu örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...
  2. Valilik tespit raporu için rapor örneği

İyi günler. Çevre izin süreci içerisinde Valilik tespit raporunun nasıl doldurulacağı hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir örnekle açıklayacak birileri var mıdır acaba?
  3. Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

Merhaba, Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir. Kolaylıklar dilerim.
  4. Kütle denkliği

Merhaba, Lisanslı tesisler dışında imalat yapan sanayilerden de atık miktarının doğruluğu açısından kütle denklikleri istenebiliyor.Fakat kütle denkliği ucu çok açık olmakla birlikte her atık için hesaplama kısmında zorluklar yaşanıyor. Asıl sorun şu, tekstil fabrikası olarak temin ettiğiniz yardımcı kimyasal boyaları kolilerde alıyorsunuz diyelim. Koliler üretim aşamasından tehlikeli de...
  5. Atık kütle balans

Giden UATF kaydı yapabilen var mı ? Sistem ne zaman düzelecek gören duyan var mı :)