Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kütle denge onayinin kaldirilmasi talepleri hakkinda

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Gökhan Kutlu tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Kutlu

Gökhan Kutlu CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar az önce sisteme girince 07.03.2016 tarihli bu yazıyı gördüm fikri olan var mı acaba ?

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Artık onaylarken 2 değil daha fazla düşüneceğiz?. şayet hata yaparsak gerekçeleriyle yazılı dilekçe istiyorlar işlem yapmak için.

3. müge polat

müge polat CMNet Üyesi

kütle denge programına hakim bana yardım edebilecek biri var mı acaba

4. Yasemin Kocabey

Yasemin Kocabey CMNet Üyesi

@müge polat sorun nedir? Yardımcı olmaya çalışayım fazlaca uğraşıyorum ben de.

5. müge polat

müge polat CMNet Üyesi

işte yeniyim videoları izledim ama nasıl başlamalıyım bilemedim @Yasemin Kocabey

6. Yasemin Kocabey

@müge polat Çok geniş olmuş ama :) Verileri topladınız mı? Atık girişi, katkı maddesi girişi, üretim bilgisi, üretilen ürünün satış miktarları ve bilgileri gibi bilgilere ihtiyacın var. Geri kazanım aşamasındaki verime göre proses kayıtlarını oluşturup aylık onaylamanız gerekiyor.

müge polat bunu beğendi.
  7. müge polat

müge polat CMNet Üyesi

tamm teşekkür ederim bugün yapmaya uğraşıcam:)

R13 VE R12 DE GİRİŞ VE ÇIKIŞ BÖLÜMÜNE FATURA O AYKİ FATURALARI MI GİRECEĞİZ @Yasemin Kocabey

8. Yasemin Kocabey

upload_2016-5-10_8-45-17.png
    Bu bölümden aldığınız atıklara uygun sekmeyi seçmeniz gerekiyor. Tehlikeli ise gelen UATF, tehlikesiz ise Gelen Tehlikesiz Atık kısmından girişlerini yapmanız gerekiyor. Tehlikeli atıkta zaten UATF leri adet adet girmeniz gerekecek tehlikesiz atıkta aylık toplam olarak giriliyor. Çıkışlarda da aylık tek firmaya satılan ürünün toplamını tek kalemde girebilirsiniz.​

9. müge polat

müge polat CMNet Üyesi

Yasemin Kocabey bunu beğendi.