• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kütle denge sistemi acil yardım!!

Büşra Arık

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
atık yönetimi
Merhaba arkadaşlar
Kütle denge sisteminde tat tesisi için; tehlikesiz atık girişinde proses ekleme kısmı, giden tehlikesiz atık kısmını girmeden mi girilmesi gerekiyor yoksa giriş çıkış belirtildikten sonra mı proses işlemleri yapılıyor??

bakanlıktan yılsonuna bitsin dedik biz ama eğer bitmezse de herhangi bir yaptırım uygulanmadan en yakın sürede bitirmeye çalışın siz yine de dediler@Süleyman TAFLAN

bakanlıktan yılsonuna bitsin dedik biz ama eğer bitmezse de herhangi bir yaptırım uygulanmadan en yakın sürede bitirmeye çalışın siz yine de dediler@Süleyman TAFLAN

@Süleyman TAFLAN aralık ayını yapamayabilirsiniz onu ocak ayının başında girersiniz ama birikmiş olanları mümkün olduğunca bitirip girmeye çalışın denildi, net bi tarih vermiyorlar ama ne kadar çabuk biterse o kadar iyi bence

@Büşra Arık anladım, zaten onaylamam gereken 3 ve 4 ay var onların bilgilerini firmadan bekliyorum sadece merak ettiğim 31.12.2016 ya kadar yetişmezse bir problem olurmu yada yönetmelikte onaylama tarihi için son gün aralık sonu diye bir şey var mıdır?

@Yasemin Kocabey
Yasemin hanim atik çıkışı yaparken proses çıktısı olarak çıkış yapmalısınız. Eger gwei kazanim sonucu ürün elde edildiyse yan ürün veya ürün kisminda yer alan secenekten cikis yapmalısınız

@Süleyman TAFLAN
Kardeşim beyanlarinda herseyden eminsen bugün gönder derimml.

@Süleyman TAFLAN

Süleyman Bey merhaba,

Benim de danışmanlığını yaptığım bir döküm firması var. Dökümhane KDS girişleri ile ilgili bazı sorularımız var henüz cevap bulamadığımız. Mesela Pik de ekleniyor hurda demire proses girdisinde onu hangi kısma ekliyorsunuz? Sizde de var mı böyle bir durum?

Her seferinde devir daim yapan Yolluk/döndü denilen miktar ilavesi yine proses girdisine nasıl ilave ediliyor?

Bir de sadece ergitme prosesini mi giriyorsunuz? Kalıp hazırlamayı da giriyor musunuz? Kalıp hazırlamadan çıkan döküm kumunu çıktı atık olarak belirtiyor musunuz?