Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kütle denge tablosu hk.

Konu, 'ARŞİV' kısmında diienayzed tarafından paylaşıldı.

1. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhabalar,

Plastik geri dönüşüm firmasıyız kütle denge bildirimleri hakkında siteden 2015 ertelendiği yönünde bazı yazılar okudum son durum nedir ? elden doldurulması gerekli midir ? elden doldurma konusunda bulunan formatta elinde örnek doldurmuş tablo olan paylaşabilir mi lütfen

Herkese sıkıntısız bir hafta diliyorum

2. yönetmelıkte 2015 de yapılacak diyor istersenız o yazıyıda gönderebılırım. son durum bu ve il çevre müdürlüğü öyle bir zorlama veya baskı yapmıyor illa doldurun diye isteyen doldursun diyor ama bence bekleyın derim çünkü 2015 den sonra yapılacak ama hangi yıldan başlayacağız 2013 den ıtıbarenmı onu kimse bilmiyor..

3. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Olgaç bey, yazıyıda paylaşırsanız sevinirim

4. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Plastik ambalaj geridönüşümü buna dahil değil sanırım öyle değil mi ?

5. yok değil onda bıldırımlerını yapacaksın. ama o sistemdede yenıleme çalısması vardı bılgınız olsun.

6. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

evet şuan cbs üstünde yapılamıyor elden doldurulması istendi tablo formatı boş olarak elimde var ancak örnek doldurulmuş bir tablo olsaydı işime çok yarayacak :/

7. manuel olarak doldurucaz ama yıne sıkıntı oluyor fırmaların sanayı sıscıl numarası ıstenılıyor birde zaman kaybı il çevreyle konustum onlarda bısey yapamadıklarını söyledı. bende beklemedeyım hatta beyanlarınızı yapaın ama göndermeyın demıstı il çevre mudurlugunden bir yetkılı ben bekletıyorum.

8. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Kütle-denge tablosunda yaklaşık yüzde kaç veriminiz arkadaşlar ? lütfen cevap bekliyorum

9. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

KÜTLE DENGE TABLOSU BENDE AÇILMIYOR AYNI SORUN SİZDE DE VARMI ACABA ?

10. bendede açılmıyor. üstadım sana dönus yapacagım

verimi alırken biraz kurnazlık yapacaksın o kişiden kişiye değişir.