• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kütle denge tablosu hk.

diienayzed

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Merhabalar,

Plastik geri dönüşüm firmasıyız kütle denge bildirimleri hakkında siteden 2015 ertelendiği yönünde bazı yazılar okudum son durum nedir ? elden doldurulması gerekli midir ? elden doldurma konusunda bulunan formatta elinde örnek doldurmuş tablo olan paylaşabilir mi lütfen

Herkese sıkıntısız bir hafta diliyorum

yönetmelıkte 2015 de yapılacak diyor istersenız o yazıyıda gönderebılırım. son durum bu ve il çevre müdürlüğü öyle bir zorlama veya baskı yapmıyor illa doldurun diye isteyen doldursun diyor ama bence bekleyın derim çünkü 2015 den sonra yapılacak ama hangi yıldan başlayacağız 2013 den ıtıbarenmı onu kimse bilmiyor..

evet şuan cbs üstünde yapılamıyor elden doldurulması istendi tablo formatı boş olarak elimde var ancak örnek doldurulmuş bir tablo olsaydı işime çok yarayacak :/

manuel olarak doldurucaz ama yıne sıkıntı oluyor fırmaların sanayı sıscıl numarası ıstenılıyor birde zaman kaybı il çevreyle konustum onlarda bısey yapamadıklarını söyledı. bende beklemedeyım hatta beyanlarınızı yapaın ama göndermeyın demıstı il çevre mudurlugunden bir yetkılı ben bekletıyorum.

bendede açılmıyor. üstadım sana dönus yapacagım

@diienayzed
verimi alırken biraz kurnazlık yapacaksın o kişiden kişiye değişir.