Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kütle denge tablosu hk.

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında diienayzed tarafından paylaşıldı.

1. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhabalar,

Plastik geri dönüşüm firmasıyız kütle denge bildirimleri hakkında siteden 2015 ertelendiği yönünde bazı yazılar okudum son durum nedir ? elden doldurulması gerekli midir ? elden doldurma konusunda bulunan formatta elinde örnek doldurmuş tablo olan paylaşabilir mi lütfen

Herkese sıkıntısız bir hafta diliyorum

2. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

yönetmelıkte 2015 de yapılacak diyor istersenız o yazıyıda gönderebılırım. son durum bu ve il çevre müdürlüğü öyle bir zorlama veya baskı yapmıyor illa doldurun diye isteyen doldursun diyor ama bence bekleyın derim çünkü 2015 den sonra yapılacak ama hangi yıldan başlayacağız 2013 den ıtıbarenmı onu kimse bilmiyor..

3. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Olgaç bey, yazıyıda paylaşırsanız sevinirim

4. Olgaç Sürmelihindi

5. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Plastik ambalaj geridönüşümü buna dahil değil sanırım öyle değil mi ?

6. Olgaç Sürmelihindi

yok değil onda bıldırımlerını yapacaksın. ama o sistemdede yenıleme çalısması vardı bılgınız olsun.

7. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

evet şuan cbs üstünde yapılamıyor elden doldurulması istendi tablo formatı boş olarak elimde var ancak örnek doldurulmuş bir tablo olsaydı işime çok yarayacak :/

8. Olgaç Sürmelihindi

manuel olarak doldurucaz ama yıne sıkıntı oluyor fırmaların sanayı sıscıl numarası ıstenılıyor birde zaman kaybı il çevreyle konustum onlarda bısey yapamadıklarını söyledı. bende beklemedeyım hatta beyanlarınızı yapaın ama göndermeyın demıstı il çevre mudurlugunden bir yetkılı ben bekletıyorum.

9. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Kütle-denge tablosunda yaklaşık yüzde kaç veriminiz arkadaşlar ? lütfen cevap bekliyorum

10. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

KÜTLE DENGE TABLOSU BENDE AÇILMIYOR AYNI SORUN SİZDE DE VARMI ACABA ?

11. Olgaç Sürmelihindi

bendede açılmıyor. üstadım sana dönus yapacagım

verimi alırken biraz kurnazlık yapacaksın o kişiden kişiye değişir.

Kütle denge tablosu hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kütle-denge tablosu

Geçici faaliyet belgesi alan ,tehlikesiz ve tehlikeli atık geri dönüşümü yapan firmalar her ay kütle-denge tablosu yapmak zorundadır.Bu kapsamda tehlikeli atıklar için olan kütle-denge tablosunu bulabildim ancak tehlikesiz atıklar için ayrı bir tablo var mı? varsa nerden bulabilir e-izin sayfasında bulamadım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum:)
  2. Kütle-Denge tablosu yardım

arkadaşlar ben çalıştığım firmaya ,geri kazanım geçici faaliyet belgesi aldım.ancak 6.ayın sonuna kadar yollamam gereken kütle-denge tablosunu nasıl yollayacağım konusunda bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok memnun olurum...
  3. Kütle Denge Tablosu

Arkadaşlar elinde Kütle Denge Tablo formatı olan var mı?
  4. Yeni formatta kütle denge tablosu

Bakanlığımızı yayınlamış olduğu kütle denge tablosu hakkında hayrına bilgi verebilecek olan var mı :) Herkese İyi mesailer...)
  5. Kütle denge tablosu

Arkadaşlar Merhaba, Danışmanlığımı yaptığım bir elektronik atık firması için Kütle Denge Tablosu hazırlamam gerekiyor. Ancak tabloda geri kazanım yüzdesi ve çıkan atıklar soruluyor. Firmada ise gelen atıklar türlerine göre ayrılıyor sadece, sonra bir kısmı paketlenip ihraç ediliyor kalan kısmı geri dönüşüm firmalarına veriliyor. Benim kafama takılan şey ise burada bir kazanım yok, ikincil bir...