Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kütüphane Haftası ve indirimli kitaplar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Kütüphane Haftası ve indirimli kitaplar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kütüphane

Autocad çizimleriyle ilgili bir kütüphane herkesin işine yarar diye düşünüyorum.hazırda ekipmanlar vs elimizdekileri paylaşalım arkadaşlar.
  2. Türkiye'nin "Enerji Haftası"

Avrupa Birliği Sürdürülebilir Enerji Haftası'na Türkiye, 11 – 17 Nisan tarihleri arasında santralistanbul tarafından organize edilen “santralistanbul Enerji Haftası” ile katılıyor... Sürdürülebilir enerjiye dayalı bir dünyayı teşvik etmek için, 27 Avrupa ülkesinin katılımı ile gerçekleştirilen, Avrupa’nın en önemli ve kapsamlı etkinlik ağı olan “Avrupa Birliği Sürdürülebilir Enerji...
  3. çevre haftası etkinliğimiz

Merhabalar; seçim haftası ve okulların 10 haziranda kapanması nedeniyle öne çektiğimiz çevre haftası etkinliklerimiz yarın ( 28 mayıs cumartesi ) başlıyor. ve 1 haziran çarşamba günü bitecek. umarım elime gözüme bulaştırmam. bunu neden yazdım bilmiyorum ama sanırım biraz şansa ihtiyacım var. yolunuz düşerse 1 haziran çarşamba günü Hayrabolu Belediye Başkanlığı- Tema Vakfı Tekirdağ...
  4. Iş güvenliği e-kitaplar

İyi Çalışmlar...
  5. ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri [ %50 indirimli ]

cevremuhendisleri.net ve kaliteegitimleri.com işbirliği ile sektör ve çalışanlarına destek olmak amacıyla %50 indirimli ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri internet üzerinden online olarak verilecektir. E-SERTİFİKA AVANTAJLARI Zamandan ve Mekandan Bağımsız Eğitim Eğitimler internet üzerinden zaman ve mekandan bağımsız gerçekleştiğinden işinizden, okulunuzdan yada evinizden giriş yapılarak...