• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Laboratuvar stajı ve staj defteri

elifAK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Universite
Laboratuvar stajimin taslağı fotoğrafları hazır fakat yapılan analizlerin neredeyse hepsini iki gunde öğrendim. Buna göre yazarsam da bir iş günü dolu bir iş günü daha boş geçmiş gibi görünecek. Benim sorum bu analizleri yayarak mı yazmalıyım yoksa realist bir defter mi olmalı?

@elifAK
yayarak yaz özünde biliyorsan hoca sorduğu zaman cevaplarsın zaten onun dışında boş kelime fazla olmayacak şekilde doldur derim ..

Emisyon ve isg ölçümlerinin yapıldığı bir laboratuvarda stajımı yapıyorum, laboratuvarda yapılan analiz sadece 2 tane genellikle saha da cihazlarla ölçüm yapılıyor. Staj defteri konusunda elinde benzer şekilde örnek olan var mıdır? Stajım 20 iş günü.

@Ferhat Elçi hayır :( prosedürden kastınız burada yapılan analizler ise zaten az olduğu için staj defterini nasıl dolduracağımı bilemedim

yani açıkçası ben bu 20 iş gününü defterde nasıl dolduracağım? analizleri ayrı ayrı yazsam 2 güne yayılır, saha ölçümüne gittim onları 3 güne falan yayabilirim en fazla.. geri kalan 15 gün için ne dolduracağım ki :kötü: laboratuvar stajı olduğu için defterde analiz ve ölçüm görmek isterler diye düşünüyorum yani yoksa gün içerisinde sürekli rapor yazıyorum bunlardan bahsetsem laboratuvar stajı yapmadın mı sen diye sormazlar mı? @Ferhat Elçi

@diğdemy
adamlardan deney talimatları , ve prosedürün kontrollü kopyasını iste sonuçta doldurmak zorundasın ölçüm ekibinde de vardır ordan şirket içinde de yazabilirsin vermeseler bile iste yazarsın sonra geçirirsin numune alma prosedürünü isteyeblirsin işini görecektir kısmen :)