• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Laboratuvar stajı

S.erk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..
Merhabalar,ben laboratuvar stajı yapmak istiyorum.staj alan iller bulamadım yardımcı olurmusunuz başvurumu yapmak istiyorum

İlinde yetkili laboratuvar olan İl Çevre ve Şehircilik te de yapabilirsiniz, birkaç gün laboratuvara yollarlar, diğer tesisleri de tek tek dolaşır bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca bulunduğun ildeki "İl müdürlüğüne" gidip birebirde kendini ifade ederek tanışmanın da fayda sağlayacağını düşünüyorum. Tanışma girişimini olumlu karşılayıp gerekirse referans bile olabilirler stajının gerçekleşmesi için. Daha önce yaşandığı için sana da fayda sağlayabilir.

Ben karabük üniversite okyrm 3.sinifim yaz okulu da yapacam. Ancak staj benim is hayatımı belirleyecek nasıl olur yardımci olur musunuz?