Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lastik güvenliği

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Araç lastiklerimize dikkat edelim.Lastik yüzünden can kaybetmeyelim.

Ekli Dosyalar:

2. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

çok değerli bir paylaşım teşekkürler

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Malum yaz mevsimi herkes kısa veya uzun bir yerlere tatile gezmeye gidiyor.Basit bir önlem ile kimsenin canının yanması istemem.Bu konuda herkesin bilinçli olması lazım.Lastik kötü olduktan sonra istediğiniz kadar usta şoför olun elinizden birşey gelmez.Herkese kazasız günler dilerim.

4. Mustafa Esen

Mustafa Esen CMNet Üyesi

5. Yılmaz Aslan

Yılmaz Aslan CMNet Üyesi

Çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler.

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

46183_374819329275200_258453260_n.jpg

Kış lastiği yönetmelik eki!!

8. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Lastik satıcı firma işe biraz fantazi katarak alıcıların dikkatini çekmek istemiş. Çok da güzel olmuş.

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Doğru lastik kullanımı herşeyden önemli.

Ekli Dosyalar:

10. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

fiyatı ucuz olsun nasıl olsa canımız değersiz deyip, hem candan hem de maldan olmayalım, raf ömrü geçmiş lastiklere dikkat edelim. Don olunca ve kar yağınca mümkün olduğu kadar topluca taşınalım.

Fatih Özcan bunu beğendi.
Lastik güvenliği konusuna benzer içeriklerimiz
    Fatih Özcan
  1. Atık Lastik Geri Kazanılması

Arabamın lastiklerini değiştirmem gerekiyor. 4 yıllarını doldurdular ve 50 bin km yol yaptılar. Değişim için araştırma yapmaya başlayınca, lastik satan dükkanların eski lastikleri almadıklarını öğredim. “Yenilerini alınca 4 koca eski lastiği ne yapacağım?” diye sorunca “Çöpe atarsınız” dediler. Atık araba lastiklerinin geri kazanımı mümkün ve ekonomik olarak değerliler. Geri kazanılmadığı...
  2. seezgn
  3. lastik değişimi yapan işletmeler

arkadşlar araç lastiği değişimi yapan bir iş yeri ek listelerine girer mi. aylık 300 adet kadar lastik çıkıyor. ve bunları "çöpe" atıyo bu firma ( şu bilince bakar mısınız ) bu firma çevre danışmanlıpğına tabi mi. yönetmeliğe baktım ama net değil bu konuda
  4. Gülçin Bozkurt
  5. akü ve ömrünü tamamlamış lastik

arkadaşlar, Atık aküleri ve ömrünü tamamlamış lastikleri alan lisanslı firma arayışı içindeyim yardımcı olabilecek birisi var mı bu konuda???
  6. Fatih Özcan
  7. AutoSock (Araç Lastik Çorabı)

Bugün gezinirken tesadüfen rastladığım bir ürün. Kış şartlarının arttığı şu zamanlarda aracı olanlara iyi bir alternatife benziyor. AutoSock Nedir? Bu ürün aracın kış şartlarında emniyetini arttırmak için zincir vb. ürünlere alternatif bir üründür. Autosock, buzlu ve karlı yol şartlarında sürtünmeyi ve yol tutuşunu arttırır, güvenli bir yolculuk sağlar. Araçlar için kısa süreli zor...
  8. Orhan Şeker
  9. Lastik imalat atığı geri dönüşümü yardım

Merhaba arkadaşlar , ilimde bulunan bir lastik fabrikasından içinde tel bulunan lastik atıkını almak istiyorum. Bu lastik atığı makina kulanarak telinden ayıracam kaucuku satacam telide hurdaya verecem. Ayrıştırma fiziksel olup su kullanılmayacak veya yakma. Bu işlem için nasıl bir lisans almam gerekiyor benım acaba. biraz araştırdım fakat bu atık ötl yede girmiyor bi yardımcı olursanız...