Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

lastik imalatı prosesindeki tehlikesiz atıklar ve atık kodları ?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Merhabalar. Lastik imalatı prosesindeki tehlikesiz atıklar nelerdir ve bunları kodları nedir ? Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla.

lastik imalatı prosesindeki tehlikesiz atıklar ve atık kodları ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar atıkları, atık toner ve kartuş tehlikeli atık kodları yardım

Arkadaşlar merhaba, Tehlikeli atık kontrol yön. inceledim bilgisayar atıkları ve atık toner , kartuşların atık kodlarını belirleyemedim Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
  2. Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları...
  3. Ambalaj ve tehlikesiz atık tat'larda çıkan tehlikeli atıklar

merhaba arkadaşlar, ambalaj ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesislerinde atık ayrıştırılması sırasında çıkan tehlikeli atıkları depolamak için tehlikeli atık sahası yapılmasına gerek var mı acaba? ambalaj ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesislerinde çalışan arkadaşlardan yardım bekliyorum. bu konuda uygulama yapmış olan varsa nasıl bir yol izlemeliyim acaba?
  4. Atıklar için uluslararası renk kodları

Atıklarımızı farklı renkte atık kutularına atmak suretiyle kaynağında ayrıştırıyoruz. Atık kutularının renkleri ile alakalı uluslararası bir standart var mıdır? Konu önemli yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Süt endüstrisinde oluşan tehlikeli atıklar, kodları ve giderim yolları nelerdir ?

süt ve süt ürünleri endüstrisinde dezenfeksiyon ve yıkama sonucu oluşan deterjan kalıntıları hakkında bilgisi olan var mı ?