Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Limanlardan ve Gemilerden çıkan ambalaj atıkları ile ilgili

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Erkan Karakaya tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Karakaya

Erkan Karakaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar bu konuya uzak olduğum için sizin görüşlerinizi almak istedim ambalaj atıkları ile ilgili; sorum şöyle yardımcı olursanız sevinirim,

" Limana gelen bir geminin ambalaj atıklarını almak istesem bunun için o liman hangi belediye mucavir alanına giriyorsa o belediye ile anlaşmam gerekiyor mu gemiden çıkan atıkları almak için? ve atık yönetim planı oluşturup bir belgelendirme yapmam gerekir mi ? "

" Peki limanda oluşan atıkları" ofislerden" almak istesem yine o belediye ile anlaşmam şart mı "

teşekkür ederim.

2. saim

saim CMNet Üyesi

Hangi liman için bahsediyorsunuz. Alsancak mı?

3. Erkan Karakaya

Erkan Karakaya CMNet Üyesi

alsancak limanı örnek olsun, bir bilgisi oln yok mu arkadaşlar.

sağolun arkadaşlar, bu konuda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar benden yardım alabilir, teşekkürler.

Limanlardan ve Gemilerden çıkan ambalaj atıkları ile ilgili konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları toplama ayırma tesisleri ile ilğili sektörel bilgi

toplama ayırma tesislerine ait sektörel bilgi çevre orman müdürlüğünce istenmektedir elimde böyle bir evrak bulunan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  2. ambalaj geri dönüşüm tesisinden çıkan duman

merhaba arkadaşlar, ben ambalaj atıklar geri dönüşüm tesisinde çalışıyorum ve malımız biraz birikti bu sebepten dolayı alt taraftan duman geliyor acaba bu gaz sıkışmasından mı olabilir? yangın değil çünkühiç ateş yok sadece duman var. başka bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  3. Ambalaj atıkları ile ilgili bilgilendirme toplantısı

Bana gelen maili bilgilendirme adına paylaşmak istiyorum: Sayın Üyemiz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Odamız Çevre Çalışma Grubu işbirliği ile KOBİ Okulu kapsamında, “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği” (24 Ağustos 2011 tarihli, 28035 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren) ile ilgili Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir. Söz konusu bilgilendirme...
  4. Ambalaj atıkları ile ilgili bakanlık sıkça sorulan sorular

http://www.csb.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1306