Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisanlı Bir firma ile ilgili gfb sorunu

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında realastala tarafından paylaşıldı.

1. realastala

realastala CMNet Üyesi

İyi Günler
    Bir firmaya atık yağları verecez firmanın ATIK GERİ KAZANIM / BERTARAF TESİSLERİ LİSANS sorgulama ekranında lisans bitiş tarihi 12.03.2013 fakat firma daha gfb sini almamış ve başvurusunuda yapmamış daha(GFB için son tarih 1 nisan 2012 ), şimdi ben bu firmaya yağlarımı gönderebilirmiyim.

Lisanlı Bir firma ile ilgili gfb sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Piyasaya süren firma

Öncelikle iyi forumlar, foruma yeni katıldım ufak bir araştırma yaptım ama aradığım şeye ulaşamadım. Konuya girim, piyasaya müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda promosyonel ambalaj süren firmayız, marka ürünümüz var bunun için ambalaj atıklarına giriş yapmak ve çevko belgesi almak istiyoruz. Nereden başlayacağımızı net olarak bilmiyoruz, Beni yönlendirirseniz sevinirim, Selamlar.
  2. Firma rehberi [yeni]

Sayın üyeler, Bildiğiniz üzere bir müddettir sitemizde Firma Rehberi bulunmaktadır. Fakat ilgili bölümün ihtiyaçları karşılamadığını düşündüğümüz için ilgili bölümde revizyona gitme kararı aldık. Eski sistemden yenisine geçerken istemeden de olsa veri kaybımız oluşmuştur. Öncelikle eski sistemde firma girişi yapan kullanıcılarımızdan özür dileriz. Yeni sistemin ekran görüntüleri aşağıdaki...
  3. Firma içi eğitimler

Çevre eğitimlerinin firma içerisinde verilmesinin zorunlu olduğunu belirten yönetmelik var mı? Varsa hangisi? Bilgi verebilirseniz sevinirim
  4. Firma atamaları

sözleşmesini henüz yaptığımız bir firmanın çevre il müdürlüğüne bildirimi nasıl olacak arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz.