Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans başlıklarını bir dilekçede toplamak

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Hakkı Akbaş tarafından paylaşıldı.

1. Hakkı Akbaş

Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhabalar;
    Tehlikeli,tehlikesiz geri dönüşüm ve hurda metal işleme için lisans başvurusunda bulunacağız.Malumunuz çed,emisyon-deşarj ve uygunluk olrak 3 dilekçe toplamda 9 dilekçe oluyor.Biz her başlık için örneğin uygunluk için 3 lisasns başlığı,çed için 3 lisans başlığı olsa ilerde gfb ve lisans başvurusunda belgeleri yüklerken sıkıntı olur mu?Bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum.

2. Seda Yılmaz

Seda Yılmaz CMNet Üyesi

Bahsettiğiniz işlemler aynı alanda yapılacaksa, ÇED, Deşarj,Emisyon ve Uygunluk durumlarını birer dilekçeyle sorgulatabilirsiniz.

Lisans başlıklarını bir dilekçede toplamak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüksek Lisans !!

Merhaba arkadaşlar. Ben Yüksek lisans yapmayı düşünüyorum da. İşletme veya yüksek çevre müh. ünvanı yada buna benzer artık ne üzerine yapılabilir onuda bilmiyorum. onun için hangi sınavlara girmem gerekiyor. Yada tam olarak neler yapmam gerekiyor. Bilen yada yapan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  2. Yüksek Lisans

KONTAMİNE OLMUŞ TEHLİKELİ AMBALAJ ATIKLARININ BERTARAF EDİLDİĞİ BİR GERİ DÖNÜŞÜM FİRMASINDA ÇALIŞIYORUM YÜKSEK LİSANSA BAŞLAYACAĞIM KONU SEÇMEK İSTİYORUM. BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? SİZCE ÇALIŞTIĞIM YER HAKKINDA BİR KONUMU BULMALIYIM (NASIL BİR KONU OLABİLİR MESELA) YOKSA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR DAL VEYA ALAN VAR MIDIR? ŞU ALANDA PİYASA DAHA ÇOK İLERLİYO İLERDE BU SENİN İŞİNE YARAYABİLİR...
  3. Lisans

mevcut ötl geri kazanım lisansı ve tehlikesiz atık geri kazanım gfb mevcut ve lisansa başvuru yaptım. bunun yanında ambalaj atığı toplama ayırma lisansını da almak istiyoruz.. ambalaj atığı toplama ayırma başvurusunu yapmak için yanızca bulunduğunuz bölge çevre ve şehircilik il müdürlüğüne mi başvuru yapmamız gerekiyor? yoksa mevcut diğer lisans konularına ambalaj atığı toplama ayırma...
  4. Gfb -lisans

Merhaba, Çevre görevlisi olarak görev aldığım geri dönüşüm tesisinin lisans yenileme işlemlerini başlatıcam. Çalışma ruhsatı olmayan bir işletme GFB 'yi alabiliyormuş. Ama ondan sonraki lisans sürecinde Çalışma ruhsatı oalmayan bir işletme lisans alabiliyor mu? Almış tesis örnekleri varsa, nasıl alınabileceği konusunda deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim. Teşekkürler.. Ezgi, Çevre...
  5. Tat lisans işlemi

Arkadaşlar merhabalar, Gfb olan tat firmasında çalışmaktayım. Lisans alabilmemiz için bun dan sonraki süreç hakkında bilgi verebilirmisiniz. Lisans alabilmemiz için belediye ile sözleşme yapmamız yada yönetim planı hazırlamamız gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkur ederim.