Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans-ı bitmiş firma

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

 1. Nuri Ünal

  Nuri Ünal CMNet Üyesi

  Arkadaşlar lisansı bitmiş fakat lisans yenileme işlemi için başvurmuş bir firmaya ambalaj atıklarımı vermeye devam edebilirmiyim ?
   
 2. serdaralkan

  serdaralkan CMNet Üyesi

  Lisansı bitmeden önce başvuru yapması gerekirdi ve süresi dolmadan yenilemesi gerekirdi vermen yasal olarak uygun değil.
   
 3. Nuri Ünal

  Nuri Ünal CMNet Üyesi

  tşkler serdar bey bende vermiorum şuanda lisansının yenilenmesini bekliyorum.
   
Lisans-ı bitmiş firma konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Firma rehberi [yeni]

  Sayın üyeler, Bildiğiniz üzere bir müddettir sitemizde Firma Rehberi bulunmaktadır. Fakat ilgili bölümün ihtiyaçları karşılamadığını düşündüğümüz için ilgili bölümde revizyona gitme kararı aldık. Eski sistemden yenisine geçerken istemeden de olsa veri kaybımız oluşmuştur. Öncelikle eski sistemde firma girişi yapan kullanıcılarımızdan özür dileriz. Yeni sistemin ekran görüntüleri aşağıdaki...
 2. Satılık firma arıyorum

  Merhaba Arkadaşlar, Tekirdağ, İstanbul ve Kocaeli illerinde faal olarak çalışan satılık çevre danışmanlık şirketi aramaktayım. Şirketin kuruluş yılı, kaç mühendis çalıştığı, kaç firmaya baktığı önemli değil. Bildiğiniz, duyduğunuz ya da devretmek isteyen arkadaşlar buradan benimle iletişime geçebilirler. Galiba böyle bir firma bulamayacağım.
 3. Firma içi eğitimler

  Çevre eğitimlerinin firma içerisinde verilmesinin zorunlu olduğunu belirten yönetmelik var mı? Varsa hangisi? Bilgi verebilirseniz sevinirim
 4. Firma atamaları

  sözleşmesini henüz yaptığımız bir firmanın çevre il müdürlüğüne bildirimi nasıl olacak arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz.