Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans numaraları

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında gizemmkk tarafından paylaşıldı.

 1. gizemmkk

  gizemmkk CMNet Üyesi

  arkadaşlar, atık beyanlarında lisans no kısmında çıkan firma lisanslarında OI ve TI kısaltması ne oluyor acaba?
  TA- toplama ayırma kısaltması bildiğim kadarıyla
   
 2. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  TA tehlikeli atıl olması gerekiyor diye biliyorum
   
 3. gizemmkk

  gizemmkk CMNet Üyesi

  evet tehlikeli atık ben yanlış yazmışım, fakat diğerlerini hala bulamadım:/
   
 4. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  OI - ön/özel işlem
  TA - tehlikeli atık
   
 5. gizemmkk

  gizemmkk CMNet Üyesi

  Teşekkürler Tarık Bey, IL yi de söyleyebilir misiniz?
   
 6. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  İL = İzin Lisans Belgesi
   
Lisans numaraları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Yüksek lisans

  Arkadaşlar merhaba, Mühendislik yönetiminde yapılan yüksek lisansın ne gibi faydaları olabilir.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
 2. izin lisans

  arkadaşlar işletmiş olduğum endüstriyel atıksu arıtma tesisinin 1000m³/gün olan kapasitesi 2500m³/gün e yükseldiği için çevre il mudurlüğü deşarj iznimizi yenilememizi istedi.deşarj iznini yenilemek için neler yapmam gerekiyor.bilen en baştan anlatabilirmi.ayrıca lisans için de başvurmamız gerekiyormu? teşekkur ederim.
 3. GDT lisans alma

  Merhaba..geri dönüşüm tesisi için lisans başvurusu yapmam gerekiyor.gerekli olan şartlar sağlandı.sadece internet üzerinden belgeleri yükleyip başvurmam lazım.Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.Bir de önce tesise kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyormuş, nasıl yapılıyor? bakanlığın sitesindeki yardım bölümleri açılmıyor.Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.
 4. Lisans

  mevcut ötl geri kazanım lisansı ve tehlikesiz atık geri kazanım gfb mevcut ve lisansa başvuru yaptım. bunun yanında ambalaj atığı toplama ayırma lisansını da almak istiyoruz.. ambalaj atığı toplama ayırma başvurusunu yapmak için yanızca bulunduğunuz bölge çevre ve şehircilik il müdürlüğüne mi başvuru yapmamız gerekiyor? yoksa mevcut diğer lisans konularına ambalaj atığı toplama ayırma...
 5. Gfb -lisans

  Merhaba, Çevre görevlisi olarak görev aldığım geri dönüşüm tesisinin lisans yenileme işlemlerini başlatıcam. Çalışma ruhsatı olmayan bir işletme GFB 'yi alabiliyormuş. Ama ondan sonraki lisans sürecinde Çalışma ruhsatı oalmayan bir işletme lisans alabiliyor mu? Almış tesis örnekleri varsa, nasıl alınabileceği konusunda deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim. Teşekkürler.. Ezgi, Çevre...