Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans numaraları

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında gizemmkk tarafından paylaşıldı.

1. gizemmkk

gizemmkk CMNet Üyesi

arkadaşlar, atık beyanlarında lisans no kısmında çıkan firma lisanslarında OI ve TI kısaltması ne oluyor acaba?
    TA- toplama ayırma kısaltması bildiğim kadarıyla

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

TA tehlikeli atıl olması gerekiyor diye biliyorum

3. gizemmkk

gizemmkk CMNet Üyesi

evet tehlikeli atık ben yanlış yazmışım, fakat diğerlerini hala bulamadım:/

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

OI - ön/özel işlem
    TA - tehlikeli atık

5. gizemmkk

gizemmkk CMNet Üyesi

Teşekkürler Tarık Bey, IL yi de söyleyebilir misiniz?

6. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

İL = İzin Lisans Belgesi

Lisans numaraları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüksek lisans

Arkadaşlar merhaba, Mühendislik yönetiminde yapılan yüksek lisansın ne gibi faydaları olabilir.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  2. izin lisans

arkadaşlar işletmiş olduğum endüstriyel atıksu arıtma tesisinin 1000m³/gün olan kapasitesi 2500m³/gün e yükseldiği için çevre il mudurlüğü deşarj iznimizi yenilememizi istedi.deşarj iznini yenilemek için neler yapmam gerekiyor.bilen en baştan anlatabilirmi.ayrıca lisans için de başvurmamız gerekiyormu? teşekkur ederim.
  3. GDT lisans alma

Merhaba..geri dönüşüm tesisi için lisans başvurusu yapmam gerekiyor.gerekli olan şartlar sağlandı.sadece internet üzerinden belgeleri yükleyip başvurmam lazım.Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.Bir de önce tesise kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyormuş, nasıl yapılıyor? bakanlığın sitesindeki yardım bölümleri açılmıyor.Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.
  4. Lisans

mevcut ötl geri kazanım lisansı ve tehlikesiz atık geri kazanım gfb mevcut ve lisansa başvuru yaptım. bunun yanında ambalaj atığı toplama ayırma lisansını da almak istiyoruz.. ambalaj atığı toplama ayırma başvurusunu yapmak için yanızca bulunduğunuz bölge çevre ve şehircilik il müdürlüğüne mi başvuru yapmamız gerekiyor? yoksa mevcut diğer lisans konularına ambalaj atığı toplama ayırma...
  5. Gfb -lisans

Merhaba, Çevre görevlisi olarak görev aldığım geri dönüşüm tesisinin lisans yenileme işlemlerini başlatıcam. Çalışma ruhsatı olmayan bir işletme GFB 'yi alabiliyormuş. Ama ondan sonraki lisans sürecinde Çalışma ruhsatı oalmayan bir işletme lisans alabiliyor mu? Almış tesis örnekleri varsa, nasıl alınabileceği konusunda deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim. Teşekkürler.. Ezgi, Çevre...