Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans tezi

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Hilal Bilgin tarafından paylaşıldı.

1. Hilal Bilgin

Hilal Bilgin CMNet Üyesi

Merhaba çevre müh. 4. sınıf öğrencisiyim bitirme tezi konu seçimim için önerilerinizi söyleyebilir misiniz?

2. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Elektrokoagülasyon yöntemi ile atıksu arıtımı;)

3. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

çalışmak istediğiniz alan nedir? yani hava, su, katı atık vs.. söylerseniz, yönlendirmeler daha hedefe yönelik olur :)

4. Gözde Yaşar

Gözde Yaşar CMNet Üyesi

Atık yönetimi ile ilgili bir çalışma yapabilirsiniz. Sektörel bazda incelemeler yaparak örnekler verirseniz güzel bir çalışma olabilir. İş hayatına başlamadan önce de güzel bir yönlendirici diye düşünüyorum.
    Tabi öncelikle çalışmak istediğiniz bir alan varsa o alanda tez yapmanız daha uygun olacaktır.

Manolya Kandemir bunu beğendi.
  5. mertsiir

mertsiir CMNet Üyesi

istanbul üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim. elektrokoagülasyonun su arıtımında kullanılmasını tez konusu olarak seçtim.yardımcı olabilecek veya kaynak gösterebilecek olan varmı ? şimididen teşekkürler.

Lisans tezi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lisans bitirme tezi

katı atık ile ilgili bitirme tezi hazırlamam gerekiyor hangi konularda çalışabilirim. şimdiden teşekkürler.
  2. Zeytin karasuyu arıtımı lisans tezi

Tez ile ilgili düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.
  3. Doğal arıtma lisans tezi

merhaba lisans tezi icin onerebileceginiz doğal arıtma ile ilgili kaynaklar nelerdir acaba ?
  4. Proje veya lisans bitirme tezi

Merhabalar arkadaşlar ve meslektaşlar, elinizde çevre mühendisliği projesi veya bitirme tezi varsa rica etsem örnek olması açısında paylaşmanızı istiyorum. şimdiden teşekkürler..
  5. Tehlikeli atık lisans bitirme tezi

İyi akşamlar Ben bitirme tezim için evlerde oluşan tehlikeli atıklar konusunu seçtim. Acaba bu konuda nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim? Önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.